Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom megélni / élvezni...

Nem tudom megélni / élvezni az életet, mert mindig bizonytalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan elbizonytalanodtam. Nem tudom mikor mit kéne tennem és legtöbbször csak egy helyben toporzékolok. Vagyis, hol ebbe, hol abba bekekapok, de be sem fejezem és nem is haladok vele.


Már rendesen lefáraszt ez. Segítsetek légyszi.


2016. ápr. 26. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

pszichológus!

szerintem fel kéne keresned egy szakembert a problémáddal. Mindenképp magadnak kell megoldani ezt a bajt, de egy szakember segítségével viszont sokkal könnyebb lesz, útmutást ad

2016. ápr. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyre több oldalról érzem azt, hogy tényleg ezt kéne. :(


Ilyesmit ingyenesen is lehet?

Tipp, hogy milyen hosszan kellhet emiatt kezelésre járni?

2016. ápr. 27. 11:34
 3/4 fosfosfosfos ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem a bizonytalanságod miatt nem tudod élvezni az életet? Túl sok mindent csinálsz és ezért kapkodsz. Végezz feladatokat csiga lassúsággal és csak egyet. Tégy magad elé egy órát és határozd el pl, hogy 2 órán keresztül csak egy dolgot fogsz csinálni. Közben iktass ki minden mást tv, internet, mobil.
2016. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!