Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak romák közt aki rasszist...

Vannak romák közt aki rasszista akik nem szeretik a magyarokat?

Figyelt kérdés
kiváncsiság

#Rasszizmust
2016. ápr. 27. 19:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
21%
Szia háth figyelj gondolom a romák alatt a cigányokra gondolsz, Én félig cigány vagyok és ha megnézed a rendes cigányokat köztük aligha van egy-két rasszista. az oláh cigányokkal más a helyzet, tele vannak előítéletekkel :/ miért kérded ?
2016. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Több ilyennel is találkoztam már, általában a dolgosabb, normálisabb réteg gondolkodik így. Olykor még jobban is tudják utálni a cigányokat, mert ők maguk is a lumpen réteg miatt érzik magukat kirekesztettnek.
2016. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Már személyesen is belefutottam ilyenbe. Meg neten is van belőlük bőven!
2016. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Inessential ***** válasza:
90%
Vannak.
2016. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
első kérdező kiváncsiságból
2016. ápr. 27. 19:16
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miskolcon élek,szóval itt sok "roma" él,ismerek régebbről jó párat.

Azok a romák akik a magyarok közt nőttek fel és dolgoznak,azokkal kevesebb baj van.

Pár éve beköltöztették hozzánk a falusi romákat,akik odáig csak egy vályog viskóban laktak és magyarral még alig találkoztak,na azok tényleg utálják a magyarokat.

Úgy néznek az emberre mint a véres rongyra.

Hál' Istennek azóta vagy visszahúztak vidékre vagy kimentek Kanadába.

2016. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
A dolog mindig kölcsönös. Gondolj bele, ha valakik téged utálnak, azokat te se fogod különösebben megszeretni, nemde?
2016. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is, miket feltételezel? Rasszista amúgy is csak fehér ember lehet, és köztudott, a cigányok mennyire jámbor emberek, segítenek az öregeken (gyorsan meghalni, ne szenvedjenek), tisztességes mintaszerű életet élnek, becsülendő munkát végeznek (rengeteg munkát adnak a drogdílereknek, lotyóknak), és örömmel segítenek a gaz rasszistafasiszta nagymagyarkutyáknak a törvénytelen úton megszerzett pénz mihamarabbi eltüntetésében, nehogy a rendőrség elvigye őket.

Szóval nem, nincsenek cigány rasszisták, tőlük ez életidegen érzés.

2016. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
73%
már megbocsássatok de ne általánosítsunk ! Mondja ezt az akinek fogalma sincs a cigányokról? Én félig cigány vagyok cigányok között nőttem föl és mondhatom hogy van akivel van probléma, de akinek már alapból előítéletei vannak a cigányokkal kapcsolatba azok azt hiszik hogy mindenki ilyen. Pl.: én . Itt vagyok én .Ok , cigány vagyok. 5-ös tanuló, színvonalas gimibe tervezek bejutni, diplomát akarok szerezni, és az osztályomba , sőt mondhatni az egész iskolában, én vagyok az akit a tanárok is szeretnek. Tudom hogy kihez hogy kell szólni, tudom hogy melyik korosztállyal hogyan kell beszélni. Nem sértegetek senkit, a véleményemet megtartom magamnak. Ne általánosítsatok légyszíves és amúgy meg nem akarok most sem senkit bántani de amikor van valami kik is mondják egyből hogy,, azok a rohadt cigányok!" Szóval gondolkozzatok már egy kicsit kinek is van előítélete. És légyszi ne beszéljetek olyanról amiről nem tudok sokat, vagy éppen semmit.
2016. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igazad van :) de én kiváncsiság ból kérdeztem .. mert ha már van olyan hogy magyar rasszista akkor legyen olyan is roma rasszista mert biztos van :D téll csak kíváncsiságból kérdeztem meg :)
2016. ápr. 28. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!