Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak romák közt aki rasszist...

Vannak romák közt aki rasszista akik nem szeretik a magyarokat?

Figyelt kérdés
kiváncsiság

#Rasszizmust
2016. ápr. 27. 19:05
1 2
 11/17 anonim válasza:
jó én hiszek neked, nem is azért mondtam, csak egyes emberkék felfogása felhúzott..
2016. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
igen és igazad van ...
2016. ápr. 28. 19:32
 13/17 anonim válasza:
köszönöm h igazat adsz :)
2016. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Habár én nem tartom magam "retkes büdös cigánynak" (hű, micsoda szókincs, gratulálok) van bennem cigány vér. Nem azt mondom, hogy minden magyart utálok. De az ilyen előítéletes, rasszista magyaroktól undorodom. Főleg azért, mert pont ezek az emberek azok, akik elég kevés intelligenciával rendelkeznek. (Persze lehetnek kivételek, eddig én csak ilyenekkel találkoztam, aztán szépen megbukdácsoltak, engem meg lestrébereztek. De gáz vagyok, van jövőm, nekik meg nincs.) Régen borzalmasan éreztem magam, mert hiába voltam normális, mindenkinek ott csillogott a bőrszínem miatt a "cigány" szó a szemükben. És rájöttem, hogy nem akarok magyar lenni, de cigány sem. Biztos vannak nem előítéletes magyarok, azokat nyílván nem fogom utálni. De aki engem utál, azt én miért szeressem? Már csak nevetek ezen a világon.
2016. máj. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
igazad van van persze mindenkit meg kell ismerni
2016. máj. 6. 13:42
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem van cigány barátom, akivel a mai napig jóban vagyok. Aki arra méltó, azt tisztelem becsülöm, nemtöl, kortol, börszíntől függetlenül. De azért azt sem felejtem el, mikor 15-16 éves lehettem és az újpesti villamosmegállóban betalált egy szép nagydarabb 35-40 év körüli túlpigmintált és a nyakláncom is elvette. Azóta eltelt 21-22 év, én is sokat változtam. Nagyjából a küzdősportokból is majdnem mindent csináltam, ami jobban érdekelt.. és plusz 30-35 kg-val emberesebb vagyok. A mai napig várom a pillanatot, mikor véletlen arra járok.. tuti felismerném, (rasszizmus ide-vagy oda) de, hogy a szajsebészetre beutalnám, az tuti. És ugyanez vonatkozik arra is, ha látnék vkit, h nővel erőszakoskodik, esetleg üti vágja. Simán összekócolnám a fogsorát, de ha olyan paszban vagyom, még a kezét lábát is eltörném. Még ha többen vannak is odamennék.. (most már)
2018. júl. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem sajnos csak rossz tapasztalataim vannak, pedig én soha nem foglalkoztam/foglalkozom velünk. A főváros egy nagy olvasztotegely, ahol nem a legdolgosabbak élnek közülük, csak éppen itt lakást kaptak, segélyt kaptak/kapnak és ezzel jól elvannak. A házban, ahol élek van néhány önkormányzati lakas, ahova romákat koltoztetett az önkormányzat. Szociális bérlakások. Rendőrség rendszeres vendég náluk. Nem veszik tudomásul, hogy nem csinalhatnak, amit akarnak! Gyűlölik a magyarokat, és ennek folyamatosan hangot is adnak. Szólni semmi miatt nem lehet, mert azonban kést rantanak, neki esnek barkinek. A környezetük az mocskos, igénytelen, és nem tisztelik azt, ha valaki szepiti a sajátját. Kotozkodnek és gyulolkodnek. Más oldalukat sajnos még nem ismertem meg.Szoval a tapasztalatom szerint a legeroteljesebb rasszisták!
2019. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!