Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom már hogy minden...

Nem bírom már hogy minden közösségben van 1-2 ember aki kinéz magának és szekál, hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Bevonzom az ilyet, eddig nem voltam olyan iskolai közösségben ahol békénhagytak volna.

Ülök csendben és elkezd poénkodni rólam.

facebookon irkál baromságokat üzenetbe.

A nagyhangú, bőbeszédű emberek szoktak rámszállni. Egyébként semmi konfliktusom nincs velük, de muszáj belémkötniük valamivel ha meglátnak vagy a közelükben vagyok.

Mostanában annyira felmegy bennem a pumpa, a vérnyomásom, ilyenkor hogy elképzelem hogy széttaposom a fejét.

Legszívesebben egész nap itthon ülnék messze a rohadt zárt közösségektől.

Eddig ha megkérdeztem az ilyeneket azt válaszolták hogy csak hülyéskednek ne vegyem komolyan. Nem az a baj hogy komolyan veszem, hanem egyszerűen idegesít miért pont rajtam kell a nyomorékságaikat kiélni.


2016. ápr. 27. 22:42
 1/3 Legoman ***** válasza:

Ilyen másokkal is előfordult már. A legjobb, ha velük nevetsz, hisz milyen ember az, aki nem tud saját magán nevetni.

Egyébként mivel szoktak szekálni?

2016. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor azt mondja, hogy csak viccelt, akkor mindd neki azt, "b@s*ódj meg" és ezt ilyen komoly arccal. Amikor meglepődik, akkor leereszkedő mosollyal reagálj és gúnyosan nézz végig rajta.

Beképzeltnek fognak tartani, de többé nem mernek hozzád szólni sem. Tapasztalat. :)

2016. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*mondd
2016. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!