Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor mi a legjobb amit...

Ilyenkor mi a legjobb amit tehetek vagy egyáltalán mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy- nagyjából- 6 emberből álló cigány csapat akikkel néha hazafelé egy buszon utazok. Igénytelen,kultúrálatlan banda. Volt már olyan hogy le lettek szállítva, de őket az sem érdekli. Velem egy korúak nagyjából, talán pár évvel idősebbek is.

Ha tehetem kerülöm őket ahogy tudom, viszont ha úgy alakul állandóan megtalálnak, ilyenkor piszkálnak, löködnek, gúnyolnak, "terrorizálnak", mondhatni kipécéztek engem (is).-mivel nem én vagyok az egyetlen, láttam már hogy mással is csináltak hasonlókat .. Gondolom mondanom sem kell, roppant zavaró és idegesítő helyzet ez, és egyszerűen nem tudom mi tévő legyek, még csak visszaszólni sem merek illetve nem is akarok, mert ugye sokan vannak..

Fenyegetésig még nem fajult a dolog de attól félek az sincs messze már, és szinte biztos hogy nem fogják abbahagyni, ha nem lépek valamit.Ettől pedig azért félek, mert megvédeni nem tudnám magam, főleg hogy ennyien vannak, és amúgy sem vagyok verekedős..sőt

Ráadásul van köztük olyan akiből simán kinézném hogy leszúrna az utcán

köszönöm a segítséget..

16F


2016. ápr. 28. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Vedd fel a stílusukat és próbálj beszélgetni velük. Kösd le őket, mesélj valamit.


Vagy ülj oda azok mellé akiket piszkálnak. Ha társaságban vagy remélhetőleg nem fognak piszkálni, vagy ha igen akkor már megtudjátok többen védeni magatok.

2016. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!