Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A figyelemzavarosokat mindenho...

A figyelemzavarosokat mindenhol bántják, szivatják legyen az iskola munkahely stb. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
Nos én figyelemzavaros vagyok, és hát nem volt egy leányálom átvészelni az iskolát. Ugye mivel nem tudtam figyelni, minden bamba, figyelmetlen, hülye embernek elmondtak holott télleg nem direkt csináltam. Most a községnél vagyok felvéve, de május elsejére készülődvén engem is kiküldtek segíteni sátrakat felállítani, székeket pakolni stb. Akikkel dolgoztam azok szociálison vannak, tehát kevés pénzt kapnak de mindennap 4 órát legalább le kell dolgozniuk, gondolhatjátok hogy mennyire akarnak dolgozni... Semennyire! Nos még itt is, ahol sok a hülye, káromkodós, beszédhibás stb ember, még itt is engem pécéztek ki, és szivattak amíg ott voltam. Totálisan összetörtem, ezt már nem lehet kibírni, a figyelemzavarosok ennyire furcsa, ellenszenves emberek lennének??? :S

2016. ápr. 29. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
A SOTE Pszichológiai Laborjában van egy doktornő aki felnőttkori figyelemzavar kutatására és kezelésére specializálódott. Úgy tűnik, hogy te már "felnőtt" (18 éven felüli) vagy, így hát ott tudnának neked segíteni. Mindenképpen próbálj meg találni olyan orvost (pszichiátert) aki komolyan veszi a panaszaidat, mert igazad van: a nem diagnosztizált és kezeletlen figyelemzavar képes az abban szenvedő életminőségét nagyon komolyan csökkenteni.
2016. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!