Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy 17 évesen...

Az normális hogy 17 évesen rádöbbentem hogy mehetnékem van?

Figyelt kérdés
Egész életemben otthonülős kocka voltam,és ma reggel éreztem,hogy mennem kell,ell kell mennem itthonról beszélgetni vagy bulizni vagy bármi csak ne kelljen itthon ülnöm a gép előtt.Voltam is pár haverral sörözni,és jól is éreztem magam.Vajon ez az érzés ideiglenes és elmúlik,vagy mostmár mindig bennem lesz?
2016. ápr. 30. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Most tőlünk kérsz szinte engedélyt, hogy elmehess?
2016. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak kívácsi vagyok mennyire lehet múlandó ez az érzés,mert nem szeretném a gép előtt leélni a fiatalságom mint eddig.
2016. ápr. 30. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van néha ilyen "fellángolásom",de aztán hamar visszaesem,hogyha már több emberrel is találkoztam,beszéltem.Csak magányosnak érzem magam köztük,és inkább megnézek otthon egy sorozatot.
2016. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de ha te teljesen jól érzed magad velük,akkor neked tovább is tarthat ez
2016. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!