Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon makacs és haragtartó...

Nagyon makacs és haragtartó vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tesóm nem vitt el valahova ,de azelőtt megígérte.Aztán este telefonált,hogy jön utánam. Én nagyon szerettem volna menni,viszont a makacsságom miatt mondtam, hogy ne is jöjjön el és hagyjon békén engem.

Haragszom rá.. Haragom miatt kellett volna sírjak,viszont próbálok mások előtt nem sírni ,és ilyenkor "lenyelem" a sírást. (bocsi a fogalmazásért,de én így tudom a legjobban leírni)

Általában ennek a következménye ,hogy nagyon fáj a hasam meg a fejem.

Szóval a makacsságom és a haragtartásom kihat az egészségemre is.. Viszont sírni sem akarok,nem szeretném ,hogy valaki engem sírni lásson! Mit tegyek ,hogy "leszokjak" erről a rossz tulajdonságomról ?



2016. máj. 1. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbálj meg egy picit empatikusabb lenni,tehát mikor ezt csinálod amit leírtál,egy percre gondolj bele,hogy te hogy éreznéd magad ha például a testvéred ezt csinálná veled.Mást ezzel nem nagyon lehet kezdeni maximum azt amit írtam.Eléggé rossz tulajdonság,de javítható.A sírásról meg annyit,hogy megértem,nem akarsz sírni emberek előtt mert szégyennek érzed,de valójában nem az.Ha nem sírod ki azt amit ki kell sírnod akkor felemészt,sírd ki magad.Nem muszáj emberek előtt,lehet azt egyedül is,és jobban fogod magad érezni,legalábbis mikor én kisírom magam mindig jobban érzem magam.Sok szerencsét kívánok Neked.

2016. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!