Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttatok már vörös hajú cigányt?

Láttatok már vörös hajú cigányt?

Figyelt kérdés
Bármennyire is kutatok emlékeimben, nem találok soha senkit, aki ennek megfelelne. Lehet, hogy nincs is? Miért?
2016. máj. 1. 14:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%

Én még nem :DD

Ez a legjobb kérdés, amit valaha olvastam itt XD

2016. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%

Láttam. Nem is egyet.

Anyámék nem romák, mégis a helyi "telepen" laknak, én is nőttem fel.

Természetesen egyikük sem természetes vörös. Festetik.

A pirostól, a bordótól a lilás árnyalatig, rövidet, hosszú hajút mindent láttam már.

Kivétel nélkül gusztustalanul igénytelenül állt mindegyiknek. Talán egy kivétel volt, igényesebb árnyalattal és szebb arccal.

Szóval örüljön, aki nem látott még. Kímélnék mindenkit a csodálatos élménytől :D

2016. máj. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

tegnap este valahogyan eszembe jutott, aztán jól fel is adta a leckét. Reggel még apukát is megkérdeztem a kávé szürcsölése közben...

Nem szól rá semmit:)

Na, de nem?

Hát , életemben nem láttam még vörös hajú cigányt!

Hihetetlen...

2016. máj. 1. 14:53
 4/34 A kérdező kommentje:
Természetesre gondoltam...
2016. máj. 1. 14:54
 5/34 anonim ***** válasza:
80%

Négerek közt sincs.

Ázsiaiak közt sem.

2016. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Roland G. ***** válasza:
49%

Van!

Én láttam és természetes vörös hajú volt.

2016. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
Én is láttam:) pár utcára tőlünk lakik egy cigány család és az egyik gyereknek (természetes) sötétvörös haja van
2016. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Morozov ***** válasza:
65%
Szőkét már láttam Somogyban...de ők valószínűleg a svábokkal való keveredésből születtek, szóval genetikai szempontból nem nevezhetők cigányoknak...de mivel kulturális értelemben azok voltak, így mondhatjuk, hogy szőke cigányt már láttam, szóval a vörös is lehetséges.
2016. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Akkor elvileg ilyen esetben bebukott anyuka, hogy mástól van a gyerek? Már, ha nem lehet genetikailag ilyen, akkor más embertípusba tartozik a biológiai apuka?

Ezentúl direkt nézni fogom.:)

2016. máj. 1. 15:11
 10/34 Morozov ***** válasza:
65%
Nem feltétlenül...trükkös dolog a genetika és a cigányok már évszázadok óta keverednek a helyiekkel, tehát bármikor visszaüthet akár egy dédnagyapa genetikája is az utódon akkor is, ha mindkét szülő sötét színkomplexitású.
2016. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!