Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttatok már vörös hajú cigányt?

Láttatok már vörös hajú cigányt?

Figyelt kérdés
Bármennyire is kutatok emlékeimben, nem találok soha senkit, aki ennek megfelelne. Lehet, hogy nincs is? Miért?
2016. máj. 1. 14:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#30


Kár, hogy a bőrük színének változásával a viselkedésük nem változik.

2016. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

XD oké itt egy mégjobb, kérdező sajna leköröztek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2016. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Kedves 26!


Barna hajú, kékeszöld szemű nő vagyok, május vége óta durván rendszeresen napozom, hogy olyan király színem legyen, mint másnak, akinek egy nyaralás alkalalmával összejön..

Hiában nèzek tükörbe.

2016. júl. 31. 21:59
 34/34 anonim ***** válasza:
Én láttam egyet pár hete. Az egyik multinál vásároltak a cigányok, én is ott vásároltam. Egy babakocsis kisfiúra lettem figyelmes, akinek igazi, keményvonalas vörös haja volt. Néztem azt is, hogy vajon a szülőknek milyen? Akkor döbbentem le, hogy a szülők cigányok, de hagyományos fekete hajjal. Hogy a kissrác hogy lett keményvonalas vörös, azt nem tudom. De én még ilyet nem láttam.
2016. szept. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!