Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "verik" magukat a...

Miért "verik" magukat a fiatalabbak, hogy ki mennyit "beszél"?

Figyelt kérdés
Érdekes, hogyan alakult az ki, hogy csak ez alapján ítélnek meg egy valakit? Képesek UFÓ ként nézni azokra, akik nem szólnak, miért? Azt hittem a csöndesség a jó tulajdonság.
2016. máj. 3. 13:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Ugye a tanulmányok azt mutatják, hogy a csöndesebb emberek sikeresebbek, de akkor miért a hangost választják meg falkavezérnek s figyelnek rá?
2016. máj. 3. 13:21
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is az a bölcs ember, aki akkor beszél, ha van mit mondania.
2016. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kialakulás okára vagyok kíváncsi.
2016. máj. 3. 13:31
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Már miért az lenne a falkavezér aki nem ad hangot semminek? Különben szerintem a csendes emberek nem is akarnak falkavezérré válni.. Egyébként sem ezen múlik, volt már olyan vezéralak a világon aki sok mindennek hangot adott és nem is a levegőbe beszélt, a csendesek meg ugyanúgy lehetnek pszichopata őrültek is mint csendes zsenik akikre figyelni kéne.. Jajj te fondorlatos jóisten, micsoda idióta kérdés ez már megint..:D
2016. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja bocs... nem figyeltem. :D

Gondolom nem az áll a háttérben, hogy milyen sokat tudnak beszélni, hanem, hogy milyen érdekes vagy "menő" dolgokat mondanak. Így alakulnak ki a nagydumás alfahímek is, akiket érthetetlen okokból kifolyólag mindenki elkezd csodálni.

2016. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a csendesség nem jó tulajdonság, nem is tudom ezt honnan vetted, te magasabbrendű lény :DD Viszont nem is rossz tulajdonság.
2016. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6- os

Ez most nekem vagy a kérdezőnek szól? :D

2016. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Én még nem olvastam ilyen tanulmányt.

A boldogulás és a sikeresség nem csak a csendesek kiváltsága. Sőt, sok sikeres ember, magabiztos, nem okoz gondot neki beszélni. Pont azért tud boldogulni, mert könnyen megérteti magát másokkal, nem stresszeli a szereplés.

Ettől függetlenül az én társaságomban nincs ilyen "verseny" hogy ki mennyit beszél.

2016. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
A kérdezőnek
2016. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolgat, nem mond semmit akkor mit törődjenek vele
2016. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!