Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok szomorú, mikor...

Miért vagyok szomorú, mikor boldognak kéne lennem? 17/f

Figyelt kérdés

Nagyon nem értem sokszor magam.Nincs miért szomorú legyek,de mostanában minden este szomorúan fekszem le.Kevés barátom van,de velük sose volt gond,a sulival se állok rosszul,most épp nincs barátnőm,de nem is vágyok barátnőre,szüleimmel is jó kapcsolatot ápolok.Mégis szomorú vagyok.Közben tudom,hogy másoknak nincs meg még fele se a felsoroltakból.

Valaki elmagyarázná nekem,hogy mégis miért felszem le minden este szomorúan?



2016. máj. 3. 23:37
 1/6 anonim válasza:
Ha azt mondod "mindened megvan", akkor nincs mire vágynod. Én kipróbálnék valami új hobbit, ami feldob, kicsit "színt visz" azéletedbe. Szerintem nem vagy szomorú, csak az egyhangúság és a monotonitás lehangoló tud lenni, még akkor is ha semmi okod szomorkodni :)
2016. máj. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Színészkedem ,fotózom,gitározok,énekelek és olvasok.Nem nagyon van szükségem új hobbyra...
2016. máj. 3. 23:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Utoljára tavaly éreztem magam ilyen szomorúnak,amikor vissza utasított a lány akit szerettem,de már túl vagyok rajta.
2016. máj. 3. 23:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert 17/f vagy! Nem vicc... eléggé húzós tud lenni ez az időszak, nekem is az volt.. tombolnak a hormonok, változik a test, nem vagy már gyerek, de még felnőtt sem, kötelességeid vannak pont ezért, de uyganakkor jogaid felnőtt értelemben még nem... Csinálj olyan dolgokat, amik örömet okoznak, nézz meg jó filmeket, járj el bringázni, menj el egy sportegyesületbe, ahol tudsz barátkozni, új embereket megismerni... a kockulás nem segít, nekem a sport jött be! Kell valami cél, vagy valami hobbi, ami leköt és amiben kiélheted magad... ha nem szeretnél sportolni, vegyél egy csillagász távcsövet, építs repülőgép modelleket /pl. távirányíthatósat/, építs papírsárkányokat /nem csak a klasszikus deltoid alakú létezik ,vannak sokkal komolyabbak is!/ tanulj meg freestyle focizni, freestyle frizbizni, íjászkodni, tanulj a youtube-ról kártyatrükköket /ez sokaknak tetszik! ;) / tanulj táncolni... valamit biztosan találsz, nézz körül! Annyi klassz dolog van a világban, ne a sz.rt vedd észre, hanem a jót!
2016. máj. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Boldogtalanság sok-, de boldogság csak egyféle van."

Kívülről nézve te a "félig üres/félig tele" kalsszikus esetét valósítod meg.

Leírod, hogy mi nem okozza szomorúságod.

Te boldogságra vágysz. Meg tudod határozni, hogy mi tenne boldoggá? Ha igen, lépj, tegyél érte!

2016. máj. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :D nem tudom,hogy mi volt velem,de eddig a mai napom szuper volt és nevettem egésznap ^^ köszönöm,hogy adtatok nekem egy csomó hasznos tanácsot :D
2016. máj. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!