Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem sikerült a matek érettségi...

Nem sikerült a matek érettségi, és nagyon hülyének érzem magam, miért?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon hülyének érzem magam, mert olyan dolgokat néztem be, amiket a nálam sokkal lassabbak is megoldottak. Igaz, ha matekról van szó műveletlen idióta vagyok, mert évek óta nem tanultam, de akkor is. Volt ami nem igényelt nagyon háttér tudást. Programozni ügyesen programozok, s gyorsan tanultam meg a Java-t is, ebben kapaszkodom. Ilyenkor mindig előjön egy nem is vagyok olyan okos? - kérdés, ami napjaimat teszi tönkre önmagában. Meg az úgy nevezett nagy kérdések melyekre választ keresek talán csak egyszerűen primitívek? A kutya is azt hiszi, minden kérdést fel tud tenni, mégsem képes közel sem felfogni semmit az emberhez képest. Egy igazán okos ember sokkal jobb és összetettebb kérdéseket tenne fel nálam? Olyan rossz érzés, megbántam, hogy idén nem tanultam matek érettségire, akkor is, ha csak jövőre amikor emeltezek lesz tétje. Ne is vágjak így bele? Nagyon letargikusak így a napok, s nem is tudom már igazolni sem magamnak, hogy okos vagyok. Talán csak egyszerű áltatás. Természetes, hogy hülyének érzem magam? Lehet csak most kezd kinyílni a szemem.

2016. máj. 4. 05:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi szomorú embert a világon...Most még azt érzitek, hogy mennyire hülyék vagytok, aztán kiderül, hogy mégse...Én is kettesre érettségiztem matekból, mindig is utáltam, mégis meglett az érettségim...sőőőt pár pont és hármas. Nem kell mindenkinek színötösre megírni, nem vagyunk egyformák, így a képességeink sem azonosak. Szerintem most csak idegesek vagytok emiatt, persze érthető, de nem kell túlzásokba esni...Ez szinte egy általános matektudást mér, amit mindenkinek illene teljesíteni. Ha pedig nem tudja, akkor erősen el lehet gondolkodni azon, hogy hol mit csináltatok az elmúlt 12 év matekóráin...
2016. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!