Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha úgy érzem, hogy senkinek...

Néha úgy érzem, hogy senkinek nem vagyok szimpatikus, miattam van, vagy nem értem?!

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeségnek tűnik, de tényleg így gondolom.

Diák vagyok még, de főiskola mellett dolgozom is. Szinte bárhová kerülök, mindig akad valaki, akinek nagyon nem vagyok szimpatikus. Kicsit visszafogottabb, csendesebb lány vagyok, vagyis igazából nem is, csak úgy tűnhet. Mindig mindenhol belém kötnek. Ez lehet amiatt, hogy azt hiszik rólam, úgysem fogok majd kiállni magamért, vagy szokjak hozzá, mert mindenhol vannak ilyenek emberek?

Azon is gondolkodtam, hogy lehet túlérzékeny vagyok, mindent nagyon magamra veszek, ezen viszont nem tudok változtatni.


2016. máj. 6. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pont,hogy az ilyen lányokat jobban kedvelem,mint az ellenkezőjét! Inkább csendesebb legyen, de jó társ mellett feloldódó, mint mindenkivel haverkodó nagyszájú.

Ha valaki ezt nem tudja elfogadni/értékelni, az az ő szegénységi bizonyítványa.

Mivel szoktak beléd kötni???

Sajnos mindenhol vannak ilyen emberek. Az élő fába is bele tudnak kötni...

2016. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, mint te. Beszélgess az osztálytársaiddal és a munkatársaiddal. Meg ha valaki beléd köt, akkor szólj vissza. Tudom nehéz.
2016. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Azon is gondolkodtam, hogy lehet túlérzékeny vagyok, mindent nagyon magamra veszek"

E kettő nem függ össze.

"ezen viszont nem tudok változtatni"

De.

Ne hazudj nekünk egyértelmű dolgokban.

Mindenhol vannak kretén seghgfejek. Nevesd ki őket és ne beszélj többet velük. Easy.

2016. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!