Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek, ha olyan csúnya...

Mit tehetek, ha olyan csúnya vagyok, hogy nem vagyok szimpatikus senkinek?

Figyelt kérdés
Esélyt sem kapok arra, hogy megismerhessenek, mindenhonnan ki vagyok közösítve, lekezelően elküldenek a fenébe. Már az öngyilkosságon gondolkodom. Mit tehetnék? Képet senkinek nem küldök! Lány vagyok egyébként.

2015. okt. 22. 16:41
1 2
 1/14 anonim válasza:

nincs olyan..legyen mindig ápolt a külsőd,és mosolyogj sokat,mert igenis sokat számít.ne járj rongyokban,ne legyen zsíros a hajad.

15f

2015. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Legyél legalább ápolt, tájékozott és kedves.
2015. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ápolt vagyok meg kedves és normális ruhákban járok.
2015. okt. 22. 16:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság a legnagyobb baromság,a mit elkövethet valaki. Ne tedd! Mindenre van megoldás és ez végképp nem olyan, hogy ne lenne. Ne zárkózz el az emberektől, merr ezt gondolod magadról. (gondolom zárkózol emiatt) És azt gondolom, hogy óriási mértékű az önbizalomhiányod.. Egy ilyen dolog nem szab gátat, hogy mwgismerjenek és barátkozzanak, viselkedj nyitottan és elfogadnak. :)
2015. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Keres csúnya embereket és barátkoz velük.
2015. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A szépség belülről fakad. :D
2015. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szeretnél beszélgetni?

Szintén lány vagyok. : )

2015. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szerintem ha ápolt vagy és nem jársz rongyokban az már távol van csúnyaságtól.

Szerintem te valamitől el vagy keseredve.Talán szerelmi bánat stb?Kizárt hogy senki se áll szóba veled.

Nem kell kétségbe esni.Egyszer lent egy szer fent!

Fel a fejjel!Mennyi idős vagy ha nem titok?

2015. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szimpátia személyiség alapu, így nincs logikai kapocs kérdésedben.

Válts környezetet. Akik külső miatt nem létesítenek kapcsolatot valakivel azzal ép eszü ember nem akar kapcsolatot létesíteni.

Írj ha kell segítség.

2015. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A szimpátiát -legalábbis nálam- nem a külső alapján ítélem meg. Egy lány lehet szép, de unszimpatikus, és lehet csúnya is szimpatikus. Ez alapján a párkapcsolatokban sem a szépség a döntő, hanem a kisugárzás. Minden embernek van egy kisugárzása, amit mások érzékelnek. Erre ugyan nincs szakosodott érzékszervünk, ezt azzal az energiával mérjük ami körül vesz minket, belőlünk származik. És ha ez passzol két ember között, akkor indul valamiféle kapcsolat. Ha ez üti egymást, akkor hiába találkoznak, hiába vannak testközelben, meg se szólítják egymást.

Ez a belőlünk sugárzó energia nagymértékben romolhat ha szervezetünk oxigénhiányos állapotba kerül. Ilyenkor hatványozódnak problémáink, és kisugárzásunk negatívvá válik. Mit tehetnél? Ezt hosszú lenne itt elmondani, de ha privátban megkeresel, talán tudok néhány hasznos tanácsot adni.

2015. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!