Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasikkal kapcsolatban ezek...

Pasikkal kapcsolatban ezek normális érzések, vagy baj van velem?

Figyelt kérdés

Szóval más csajok ha helyes pasikat látnak, akkor elkezdenek olvadozni, oda vannak érte, állandóan lesik meg össze akarnak vele jönni. Legalábbis ezt látom a környezetemben.


Én meg ha olyan pasit látok aki nekem bejön akkor arra gondolok, hogy szeretnék rá hasonlítani, mármint de jó lenne ha olyan hajam lenne, olyan ruhákban járhatnék, olyan magas lennék és sokszor elképzelem hogy értem is így oda lennének akkor a csajok... wtf? Ez normális? Nem vagyok tini már... és nem vagyok leszbi sem...remélem. Valami gond van velem??


2016. máj. 6. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez nem leszbiségre hasonlít, inkább transzneműségre... Szoktad fiúnak képzelni magad? Jól érzed magad a bőrödben lányként?
2016. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

1. Nem transzneű hanem transszexuális!

Ha szeretnél fiú lenni, ha ugy érzed hogy valojában fiu vagy akkor ez transszexualitás.

2016. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szóval más csajok ha helyes pasikat látnak, akkor elkezdenek olvadozni, oda vannak érte, állandóan lesik meg össze akarnak vele jönni."

Ne általánosíts. Nem mindenki ennyire borzalmasan szánalmas, kiirtandó, szutyok féreg.

Normális. Fura de normális. Mármint leszámítva a hajas, ruhás részt és azt, az kell, elméleti külsődért olvadozzanak az agyhalottságra nevelt agy mosott szajhák.

De egyébként minden korrekt.

2016. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!