Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember mikor hol tanul meg...

Az ember mikor hol tanul meg ennyi mindent ilyen részletesen?

Figyelt kérdés
Akiknek mindenről megvan a véleményük, bele mennek részletekbe és még azon belül is tudnak beszélni, de rengeteg témánál szinte, Hogy lehet ilyen szinten ennyi infót eltárolni ? Vagy sokan az is lehet hogy csak úgy beszélnek kitalálják, még lehet nem is mindig igaz amit mond ?
2016. máj. 7. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Akit nagyon érdekel valami és érdekesnek találja, az képes megjegyzi minden részletet.
2016. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sokat foglalkoznak vele, és nem a tv előtt döglenek szabadidejükben.
2016. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában az ember könyvből többet tanul mint a dokumentumfilmekből.
2016. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neten végtelen tudás van, valaki facebook-ra használja valaki művelődésre
2016. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A vélemény az kevés a tényszerű valósághoz , az egyéni tapasztalat se jelenti hogy kizárólag csak úgy van ahogy azt az illető megélte . A tanulás ha nem magolás , tapasztalat teszt játékosság van az elsajátítása mögött akkor könnyen raktározódik az infó és egymásra épülve kiegészül . Van amit meg kell teljesen érteni nem elég megjegyezni vagy emlékezni rá .
2016. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodnak miközben élik életük.
2016. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 elwera ***** válasza:

Közte van az is hogy kitalálják, meg az is hogy csomó mindent nem kell megtanulni, csak logika kell hozzá. Ha sokat olvasol és van logikád, akkor általában te is ki tudsz néhány dolgot következtetni. Persze nem biztos hogy jól következted ki, nem minden úgy logikus, ahogy gondoljuk. Aztán sokan vannak akik úgy dumálnak össze-vissza hogy semmit nem tudnak. Az a gáz amikor mindezt olyan magabiztosan teszik, hogy nem tudod őket meggyőzni.


Például multkor mentem taxival a 13. kerület Taksony utcába. Mondtam a taxisnak hogy merre menjen, mert már ismertem az utat. Erre elkezdett hadakozni hogy márpedig a Taksony utca nem ott van. Váltig állította hogy az párhuzamos a Lehel utcával. Én halkan megjegyeztem, hogy de nem, az merőleges. Erre olyan dühös lett, hogy utána inkább behúztam a nyakamat és azt mondtam jó, hagyjuk. Aztán odaértünk, a helyszínen el tudta olvasni az utcatáblákat, ekkor elcsodálkozott, hogy jé, és bocsánatot kért. Kiderült hogy összekeverte a Tüzér utcával.

2016. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim tájékozottnak tartanak. Nem értek mindenhez, de elég sok dologhoz hozzátudok szólni.

Nálam annyi a történet, hogy rám ragadtak a dolgok. Fiatalabb koromban kb. szivacs volt az agyam és szerettem sokat olvasni. Az utóbbi években ez már nem megy úgy, mert az egyetemen szenvedek a kötelező tanulás miatt.

2016. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!