Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változzak meg, ha akarok...

Hogy változzak meg, ha akarok is, meg nem is?

Figyelt kérdés

Nagyon egy önző,magamnak való,irigy ember vagyok,ezért nagyon nincsenek is barátaim,de nagyon szeretnék,és azt akarom,hogy szeressenek,de annyi sok rossz dolog van bennem,hogy szerintem nem lehet rajtam mit szeretni.

Egyszer megakarok változni,máskor pedig nem,mert úgy vagyok vele,hogy szeressenek úgy ahogy vagyok.

Hogy lehet rossz szokásokon változtatni?

Hiába mondom,hogy ma nem leszek irigy senkire,akkor is az vagyok.


2016. máj. 13. 18:51
 1/3 anonim válasza:

Biztos van vmi jó tulajdonságod, próbáld azt előtérbe helyezni!

S könnyen lehet, hogy valóban meg is változol (pl ha magadra erőltetsz egy kis mosolyt, hamarosan tényleg mosolyogni fogsz), főleg, ha megtapasztalod, milyen jó, hogy vannak körülötted, vannak barátaid.

Egyébként sztem nincsen olyan ember, akiben ne lenne irigység..

2016. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában akkor válik iriggyé az ember, amikor a saját dolgai nem jönnek össze és elkezd "hisztizni".

A megoldás nem az, hogy most nem tekintek arra másnak mije van, hanem hogy elkezdek munkálkodni a sajátomén.

2016. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Biztos van vmi jó tulajdonságod, próbáld azt előtérbe helyezni!

S könnyen lehet, hogy valóban meg is változol (pl ha magadra erőltetsz egy kis mosolyt, hamarosan tényleg mosolyogni fogsz), főleg, ha megtapasztalod, milyen jó, hogy vannak körülötted, vannak barátaid.

Egyébként sztem nincsen olyan ember, akiben ne lenne irigység..

2016. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!