Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok már jó kislány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok már jó kislány lenni. Hogy változzak meg? 17/L

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy még a csókon se vagyok túl. Nem hinném, hogy a külsőmmel lenne gond (173cm,55kg,hosszú barna hajam van). Utálom, hogy visszahúzódó, csendes vagyok. :S
2011. aug. 22. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez vagyok. Csak idősebb tőled...Nem tudom hogyan változz, talán valaki nagyszájú barátnő kellene.
2011. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

Ebből nem derült ki nekem egyáltalán hogy jó lennél vagy rossz vagy mindkettő.

Miért írtad le, hogy nézel ki? Találkozni akarsz velünk?

Rosszalkodni kicsit?

A külsőddel dicsekedni? Küldj képet és meglátjuk.

A válasz pedigg, hogy ne legyél csendes meg visszahúzódó, ha utálod. Miért utálod? Nincsnek miatta barátaid? Nem érsz el valamit az életben?

2011. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

egy képet kérhetünk/kérhetek? Amúgy szerintem járj el szórakozni, nem feltétlen a bulizásra gondolok. Ja és ne nagyon erőltesd a dolgokat, majd jönni fog magától, szerintem nem vagy lekésve semmiről sem.

17/F

2011. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki ha 17 évesen nem csókolóztál, és az alakod semm lehet rossz. Majd eljön az igazi, ne félj, nem kell ahhoz rossz kislánynak lenned.
2011. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ,ha úgy akarsz változni, hogy nem akarsz a másik végletbe átesni, akkor:

Mosolyogj sokat! (pasik legbiztosabb vonzása)

Legyél széles látókörű! Ne ítélj el másokat, legyél új dolgok iránt nyitott és érdeklődő!

Tartsd meg mindenben a mértéket! Akkor sosem kerülsz 'ribi' zónába!


21/L

2011. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Valahol van egy srác aki ugyanezt akarja. Ő kell neked.
2011. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Első: Nagyszájú barátnő rossz ötlet, mert csak még jobban elnyomja (tapasztalatból beszélek). Inkább épp ellenkezőleg, egy tőle is csendesebb kellene, hogy ellensúlyozza.
2011. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Kpecér ***** válasza:
pl a gépezés helyett a barátnőiddel elmehetnél valahova ahova ők mennek ha nincsenek barátnőid akkor meg próbálj közös érdeklődési pontokat találni vkivel monnyuk mekkérdezed h látta d tegnapi family guy részt /south parkot v valam iilyesmi
2011. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
orális szex
2011. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne legyen eleged semmiből, csak azért ne akarj megváltozni, hogy másoknak megfelelj! Én például kifejezetten tudnék örülni egy ilyen lánynak.
2011. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!