Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek újra "érzéketlen"?

Hogy legyek újra "érzéketlen"?

Figyelt kérdés

Pár éve történt néhány dolog, amiktől érzelmileg kicsit bezárkóztam. Felvettem egy amolyan semmi sem tud bántani stílust, és viszonylag működött is.

Pár hónapja viszont borzasztó érzékeny lettem, szerintem jobban mint régen. Azt hiszem egy csalódás miatt. Ha egy hozzám Közelebb álló ember megbánt pillanatok alatt elsírom magam, gyakran érzem magam elég nyomorultul. Néha az a benyomásom, hogy senkinek se számítok.

Egyébként nem is tudtam, hogy kissé érzéketlenül viselkedtem eddig, ez tűnt normálisnak. Még a saját anyám is Megjegyezte, de nem foglalkoztam vele.

Mostanában meg azt mondják túl sértődékeny vagyok. Évekig nem sírtam soha, még nagybátyám temetésén se tudtam, most meg...

Csak szerintem nem normális? Hónapok óta így megy, kezdek megijedni.


2016. máj. 14. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezd kijönni rajtad a feszültség,amit az utóbbi időben elfojtottál.

Szerintem.

2016. máj. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudod visszahozni az érzéketlenséged.

Ha elfojtod meg neked lesz rossz...

Inkább add ki magadból otthon, sírj sokat, és utána próbáld össze szedni magad.

2016. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!