Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek érzéketlen...

Hogyan legyek érzéketlen nőszemély?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatomban rengeteg gond van a távolság miatt és emiatt depressziós vagyok kb. 2 éve 3 hónap normális időszakkal. Az érzelmeim kikészítenek és a munkámban sokszor foglalkozok emberekkel, párokkal és az irigység megöl. Nem vagyok velük szemét, de munka után órákon át sírógörcseim vannak. Hogyan tudnám magam érzéketlenné tenni?

köszi


2015. ápr. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamivel.
2015. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a gondodat kéne inkább megoldani? Távolság a legkönnyebben megoldható dolog. Csak költözni kell valakinek valakihez.
2015. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kollégáim éltek így kapcsolatuk elején egy darabig a munka miatt, most házasok és gyerekük is van. A távolságnak nem kéne gondnak lennie egy jól működő kapcsolatban.
2015. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha érzéketlen leszel, minden problémád megmarad, csak próbálod kiradírozni.. Emiatt meg feleslegesen deformálni a személyiséged baromság. Az igazi problémáiddal foglalkozz, ne azzal hogy hogyan tudsz kibújni alóla.
2015. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, költözni most még nem tudok, mert egyelőre még ideköt a munkám és a párom sem hozzám, mert ő most nem lakik otthon, mivel továbbképzésre jár egy másik városba.
2015. ápr. 27. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!