Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a húgommal?

Mi lehet a húgommal?

Figyelt kérdés
Iskolából általában este jár haza, van hogy 11-kor. Péntek szombat "bulizik", este 8-9 kor indul és másnap délután 5-kor jön haza. Megkérdezem hol aludt, nem mond semmit, csak hogy "mi közöm hozzá" meg hogy számon kérem őt, amikor csak egyszűen megkérdezem hol volt majdnem 24 óráig. Hazajön és nem szól senkihez leül egyből telefonozni, egyáltalán nem is beszélünk csak 1-2 szót. Most lett 18.
2016. máj. 15. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Megkapta a dákót valami fiútól.
2016. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én elhiszem hogy bulizós korszakát éli, meg van egy társasága, szociális élete ott, de ez már ténykeg durva. Mintha egy idegenek lennénk.
2016. máj. 15. 17:32
 3/10 A kérdező kommentje:

-egy

Igen, ez elképzelhető.

2016. máj. 15. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Szülőket nem lehet bevonni, hogy közösen találjatok megoldást?

Mindenképp jó lenne ezt felfüggeszteni, de a tiltástól csak jobban akarja majd.

2016. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem érdekli a szüleimet, ő a legkisebb gyerek neki mindig könnyebb dolga volt, mert vele engedékenyebbek. Nem tanul semmit, mondjuk annyira gyenge szakközépbe jár hogy irodalomból eddig annyit kellett tanulnia 1 év alatt hogy himnusz meg a szózat.
2016. máj. 15. 17:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Fú de fosok én is... az én hugom lassan most kezd kamaszodni... tudom h nem az én dolgom de remélem nem fajul idáig mint nálatok. Agyon is ütném :/
2016. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rosszul lett nevelve.

Ha nem így lenne, élvezettel mesélné el.

2016. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán picit nagyra van magával, hogy betöltötte a 18-at, és elvezi a szabadságot, hogy már nagy, már nem tartozik senkinek beszámolási kötelezettséggel, hogy merre jár, élni akar, nagyon benne akar lenni az életben, bulikban; és élvezi, hogy végre megteheti. Szerintem ne rágd ezen magad, asszem, hogy te se vagy fontos neki, akkor - ez lehet, hogy kicsit durván fog hangozni - de te se foglalkozz ővele, ő minek érdekelne téged? Ha ő nem szeret... De mondjuk hát nem tudom. Megoldást nem tudom, mi lehetne, hogy békésen közelítsen feléd válaszadáskor, lévén , hogy nem akartál neki rosszat, sőt. Ha lecar és utál téged, és jelentéktelen vagy neki, és nem méltat rá, hogy elmondja, akkor szerintem jobb őt hagyni, mert konfliktus is lehet belőle. Szerintem lehet, hogy nemsokára elmúlik ez a pörgés utáni vágya, vagy elfárad tőle, ettől az életmódtól , vagy érettebb lesz, és kinövi. Ha nem számít neki, jelentéktelen neki, hogy valakik esetleg aggódnak érte, kvázi le se car titeket, hát majd visszatalál hozzátok, hogyha fontosak lesztek neki; de ő most picit élni akarja a saját életét, menni, amerre a vágyai hajtják , mert eddig nagyon bezárva , bekorlátozva érezte magát, és most azt akarja ellensúlyozni, hogy most már megteheti, és most már lázad, mert eddig pl gondolom tiltva voltak neki az éjfél magasságában lévő bulik, és joggal , okosan, de most úgy érzi, ledobta magáról a láncait, kitört a gubóból, amibe nagyon keményen bele lett szorítva.
2016. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Mégha kívülről úgy is tűnt, hogy nem volt esetleg annyira szigorúan fogva, belül ő ezt adott esetben nagyon rosszul is megélhette, szóval ő most tényleg úgy érezheti akár, hogy lánctól , valami kötöttségtől szabadult, és most végre mehet kicsit abba az irányba, amerre ő akar , és picit szárnyalhat.
2016. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kikell osztani neki egy konyokost!
2016. máj. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!