Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi baj lehet a hugommal?

Mi baj lehet a hugommal?

Figyelt kérdés
A húgom 13 éves,mindig vidám volt és sokat volt a családdal és a barátaival.Mindig megszoktunk együtt beszélni.De az utóbbi egy hónapba teljesen magába fordult.Nem kommunikál velünk,ha igen akkor is csak egyszavas válaszokkal.Nem mozdul ki otthonról csak ha suliba megy,és a tanár mondta a szüleimnek,hogy nem figyel órákon pedig eddig aktív volt.Otthon is általában csak filmet néz vagy zenét hallgat és csak nézi a plafonf.Mi történhetett vele ilyen rövid idő alatt?

2016. jan. 14. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszodik.
2016. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kamaszodik és random dolgok miatt fáj neki az élet.
2016. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De engem az bánt leginkább,hogy minden barátjától eltávolodott,és ezt a későbbiekben nagyon bánni fogja :/
2016. jan. 14. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Lesznek új barátai, nem kell az átlalános iskolás barátságokat ennyire túldramatizálni. Minden ember amúgy is a maga hibáiból tanul, egy 13 éves lelkibajos kamasszal ezt úgyse fogod megértetni.
2016. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vagy depressziós, vagy "depressziós", vagy csak nincs kedve az emberekhez...

szerintem próbálj meg vele beszélgetni, vagy kimozdítani otthonról...


22F

2016. jan. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele,kiderült,hogy azért távolodott el az osztálytársaitól mert folyton piszkálták őt a súlya miatt mert egy kicsit husisabb -.-

Nem csodálom,a súlyomra énis mindig érzékeny voltam

2016. jan. 18. 00:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Na azért nem mindegy, hogy "husisabb" vagy konkrétan kövér. Irassátok be valami sportra és találjatok ki valami diétát és rendszeres mozgást, amivel le is köti magát, önbizalmat ad és lefogy egy normális súlyra.
2016. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kövér csak ő nem az a nádszálvékony lány,az osztálytársai meg ilyenek.
2016. jan. 23. 09:01
 9/9 anonim válasza:
Egyszerűn csak kamaszodik kezd rájönni hogy az emberek és a felnőttek nem mindig olyanok mint aminek látszanak...
2016. febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!