Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az rendjén van ha ilyen...

Az rendjén van ha ilyen irányba változtam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régen az volt a fontos hogy legyenek barátaim, legyen pénzem,szeressenek,

19 éves vagyok.

15 évesen kb. még az volt a fontos hogy legyen egy iskolám, legyenek barátaim. Bulizni nem jártam, nagyon magamnak való voltam. Sokan átvertek. Visszafogott életet terveztem magamnak, amilyen én magam is voltam/vagyok.

Visszafogott és tisztességes lány voltam, az utóbbi még jellemző rám.

19 éves vagyok, nem ott lakok már. Más a környezet.

Egyedül vagyok, a suli jelenleg fel van függesztve, szeptemberben indulok.

Változtam.... Pasizni akarok, barátkozni, bulizni, szórakozni, élvezni az életet.. Pénzt akarok és szabadságot, de egy normális társra is vágyom.. Mindent ki akarok próbálni, mindent.Élni akarok.

Nem vagyok kíváncsi a régi ismerőseimre, és a személyiségem is erősödött, nem vagyok már egy naiv szar.Rengeteg rosszat kaptam és szeretnék mindent visszaadni.

Mi a véleményetek erről? Csináljak azt amit akarok, és élvezzem az életet vagy maradjak visszafogott amilyen eddig?

A régi "énemhez" hasonlítva ez teljesen más.. lehet idővel megbánnám hogy letértem a megszokottról?

Bocsi, hogy össze vissza fogalmaztam.

Köszi.



2016. máj. 15. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Randi?
2016. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár egy kicsivel fiatalabb vagyok... :) A legtöbb felnőtt ismerősöm is az elején az iskolát meg a tanulmányokat tartotta nagyon fontosnak, aztán rájöttek, hogy vannak más dolgok is (amiket írtál), szóval...
2016. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Nem vagy már gyerek, a gondolkodásid is változhattak 4 év alatt.

Tedd azt amit most a legjobbnak gondolsz és szeretnél csinálni. Nem fogod megbánni. :)

2016. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben azt tapasztalom,hogy vannak akik a kamaszkorban kiélik magukat, és a "jó kislányok "a kamaszkor után,vagy rosszabb esetben ha már gyerekük van.Én azt értem,hogy új impulzusokra van szükséged,de azokat hasznosan klassz dolgokba fektethetnéd,pl.Erasmus önkénteskedés külföldön sok ismerősömnek egy hatalmas löketet adott,vagy bármilyen hobbi,kisállat,tanfolyam,utazás stb .Mert én csak azt látom,hogy nem tudsz mit kezdeni magaddal.19 L
2016. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal nincs semmi gond ha élni akarsz élvezni az életet bulizni stb.. de ha vissza akarod adni a rosszat amit kaptál azt lehet, hogy később bánni fogod. A lelkiismeret mint olyan nem ismer kegyelmet és előbb utóbb mindenkit utolér.
2016. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!