Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar egyeseket az, ha...

Miért zavar egyeseket az, ha valakinek "ecset" haja van?

Figyelt kérdés

Nekem ugyan nincs ecset hajam, de fel nem tudom fogni, hogy miért zavar ez valakit ennyire, pláne egy ismeretlen idegennél.

Ha valakinek nem tetszik, miért kell fennhangon szidni, főleg fórumokon vagy itt?

Ha nekem pl nem tetszik egy cipő, akkor nem veszem fel vagy nem veszek olyat. De miért kell gyerekes módon ujjal mutogatva szidalmazni meg különféle jelzőkkel ellátni a másikat?


Ugyanúgy ha valaki divatosabban öltözködik, mindjárt megkapja a páva jelzőt csak azért, mert nem 2-szor nagyobb, színtelen, szürke ruhákban jár.


Miért van ez?

Én tényleg nem tudom megérteni, hogy ez miért idegesít egyeseket ilyen szinten. Ha ők jobbnak tartják magukat, akkor miért foglalkoznak ezzel?


Nem vitát szeretnék, és nem trágárkodást! De tényleg érdekel.



2016. máj. 16. 09:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem sem az ecsethajjal van bajom. És nem is a divatos öltözködéssel. De az ilyen fiúk 90%-a túl sokat képzel magáról (onnam tudom, hogy a sulim tele van páwákkal, látom hogyan viselkednek). Nem szeretem bennük azt sem, h azokat a lányokat nézik le, akik nem ribizliskednek.

Persze akinek csak a kinézete ilyen, és nem beképzelt, azzal semmi bajom! :) (Bár sztem a kinézetük nem vmi előnyös, de mindenki úgy néz ki ahogy akar :))

2016. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tényleg hasonló mint a kb 7évvel ezelőtti "emo" , csak az akkor 2006-9 körül NEM emo volt hanem páwákhoz hasonló fiatalok baromkodása.

Senkit sem szeretnék megsérteni, de tök irritáló hogy "pár" divatmajom évekkel ezelőtt egy szubkultúrát barmolt szét, most meg a melegek hajviseletét majmolják.

Ettől függetlenül én sosem szólok be nekik, senkinek sem kéne. Az ő döntésük h hogy akarnak kinézni

2016. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
66%

"most meg a melegek hajviseletét majmolják"


A melegeknek nincs saját hajviselete. Miért lenne? Én meleg vagyok, de nekem sosem volt ecsethajam, a meleg barátaimnak sem volt sose. Nincs olyan, hogy valamilyen viselet, vagy haj "heterós" meg "meleges".

2016. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!