Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A 36 éves páromra rányomult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 36 éves páromra rányomult egy 19 éves bomba csaj. Milyen jövője lehet ennek a dolognak? (tapasztalatokra vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés

A Páromnak ez büszkeség, és hajlik a szexre, ha még nem tette meg, megfogja.

A Lány bomba, vidám, bulizós. Egy szórakozó helyen ismerték meg egymást.

Nem kérdés, h a kapcsolatomnak vége. Viszont a véleményekre kíváncsi vagyok, h meddig tart egy ilyen kapcsolat, általánosságban. Milyen kimenetele szokott lenni?



2016. jan. 3. 22:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mire vagy egész pontosan kíváncsi, ha már kiderült, hogy a párod egy jellemtelen gáz ember, akinek ennyit értél?
2016. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
34%
Csak egy szokásos kis tini 3,14csa, aki nem bír a vérével, és a büszkesége dolgozik az agya helyett. A helyedben lepofoznám a kislányt, felnőtt nőként jogod van erre, hogy megvédd a szerelmedet, de csak akkor, ha a partnered méltó hozzád.
2016. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

#2

De már leírta, hogy a párja hajlik a dologra, akkor már hiába pofozkodik. A férfinak le se kéne szarnia a kiscsajt, nem a nőnek kéne harcolnia érte, hogy ne másszon rá a lány..

2016. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Igaz persze, de miből gondolja, hogy biztosan megtenné, és nem csak szájkaratés a férfi?
2016. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Igen, ez így van, még ha fáj is. 50-50 százalék, h működik-e a dolog. Az én véleményem, h az isteni szex sem elég egy ilyen kapcsolat életképességéhez. Természetesen van kivétel. egyszerű tapasztalatokra voltam kíváncsi.
2016. jan. 3. 22:33
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt úgy kell elképzelni, hogy a párodra rányomult egy diszkóskur*a, és ahelyett hogy elhajtotta volna, közölte veled, hogy jó lenne megba*ni a kiscsajt?
2016. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
A húgának az osztálytársa. És mivel engedem a haverokkal bulizni, kiderült, h ott is találkoznak. Rákérdeztem, hogy hogyan is állunk most? Mi ez az egész?.... Bevallotta, h neki ez dicsőség, hogy hajt rá a lány, és ha egy férfi megkap egy ilyen nőt az kihagyhatatlan. A többire nem vagyok kíváncsi, mert nem alázom meg magam a nyomozással.... (ok megnéztem a csaj oldalát, és minden képét likeolta a párom)... engem nem akar elveszíteni, de tulajdon képen megalázó lenne maradni
2016. jan. 3. 22:41
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
Undorító. Valahogy alázd meg, mielőtt kidobod.
2016. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el hozzám a lányt, móresre tanítom, a te feladatod meg a pasid tökének letépése.
2016. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
#9 Korbáccsal? :D
2016. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!