Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedek így?

Miért viselkedek így?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kutakodni a neten,választ keresni a viselkedésemre,és több oldal is a paranoiát mutatta,de nem vagyok benne biztos,hogy paranoiás lennék.

Az első dolog ami rettenetesen zavar,hogy folyamatosan azt érzem,hogy figyelnek.Például átmegyek a zebrán,hátamnál egy kétfős társaság és én végig úgy érzem,hogy rólam beszélnek ill.engem röhögnek ki,de ugyan így vagyok ezzel barátokkal,vagy ismerősökkel is,de akár a technikai dolgokban is.

Kamerákat letakargattam laptopon,és telefonon is,az is zavar,hogy azt érzem,hogy a telefonomon valaki figyel,hogy miket nézek,mire keresgetek,feltörik a facebookom,de már itt gyakorin is éreztem ezt,hogy kiírtam egy kérdést,és féltem,hogy azonnal tudják,hogy ki vagyok,felkeresnek,lenyomoznak.

Ha autóval megyek mindig félek,hogy meghalok,úgyhogy már ezzel meg is békéltem,már úgy vagyok vele,hogy ha meghalok,hát meg.

De étellel,és itallal is így vagyok,de az már kevésbé érdekel,szóval azzal is úgy vagyok,hogyha megmérgeznek akkor így jártam.

A folytonos idegeskedés,mert azt hiszem,hogy elhagyom a cuccaim,holott ott vannak velem,de 1 percenként szoktam ellenőrizni,mintha lába kelne.

És legutoljára még elég vallásos vagyok,és ott van a mániám,hogy magamban mindig beszélek Istenhez,és valamiért úgy érzem,hogy engem jobban szeret,mint a többi embert,és rám jobban figyel hasonlók.Ezzel tényleg nem akarok "bunkónak"tűnni,de leírom,mert érdekel,hogy mások mit gondolnak erről.


2016. máj. 18. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább önbizalom hiány, kisebbségi komplexus.
2016. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+ onertekelesi problema.
2016. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!