Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez normális egy osztályközössé...

Ez normális egy osztályközösségben? Hány iskolában fordul elő ilyesmi?

Figyelt kérdés

Az osztály nagy többsége fiúkból áll. Szinte mindennapos az olyan, hogy azt mondják egymásnak, hogy "nagyon szexi vagy", vagy ha valaki kérdez valamit a másiktól azt mondja "érted, cica?", vagy olyan beszólás is előfordul, hogy "nézzed már mekkora f a sz o m van!", "nagyon ügyes voltál, ezért le sz o p l a k!", vagy "szeretnéd, hogy gerincre vágjalak este és a farkamra húzzalak?", továbbá "nagyon jó voltál az este, ma délután átmegyek és megnyalogatom a makkod!", "tetszett, hogy leborotváltam a fanszőrömet?". Sőt, ezek mellé olyan mozdulatokat tesznek, hogy simogatják egymás vállát, hátát, combját, vagy az asztal alatt "összefonják" a lábszárukat, ölelgetik egymás derekát, oldalát. Olyat is láttam, hogy benyúlnak egymás pólója alá és simogatják egymás hasát, esetleg azt mondják közben, "nagyon izgató vagy". Gyakori továbbá, hogy egymás kezét fogva hintáznak a széken és azt mondják egymásnak, "de gyönyörű szemed van!".

Ezek mennyire mindennaposak egy átlagos osztályban? Vagy csak nekem van "szerencsém" egy ilyen állatkert közösségnek a részese lenni?



2016. febr. 16. 18:37
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Hányadikasok vagytok?
2016. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Ez beteges:O

Menekülj ebből az állatkertből.

Hányadikosak vagytok?

2016. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
10.-es.
2016. febr. 16. 18:44
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
Jézusom! Úgy látszik az emberek évről évre korcsosulnak. Nekem is azt hittem, hogy extrém idióta osztályom volt, mert állatok voltak, na de ,,akkoriban" legalább nem bu...kodtak, legalábbis így direkt nem. Rohamosan hülyülnek meg az újabb generáció, és a kérdésedre válaszolva: NEM, ez nem természetes, csak remélni merem, hogy nem ez az általános, mindenhol már. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok valami öreg, 2013-ban érettségiztem. Ez már több a soknál. Szomorú, de nagyon.
2016. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%
Te pedig ha teheted minél gyorsabban menekülj onnét, mielőtt késő lenne, és maradandó károsodásokat okozna ez a környezet!!! Ezt nagyon komolyan mondom!
2016. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De talán amit hallottam és ez mindent überel az, hogy "ne simogasd ennyire a vállamat! Hát tudod, hogy attól mindig feláll a f a sz o m!". És ezt elég nagy hangerővel mondta az illető.
2016. febr. 16. 18:47
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Mi ez, valami búzakör?
2016. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Miféle melegágyba írattak téged be?! xD
2016. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
45%

Jézus isten. :D Egy osztálynyi ratyi???

NEM normális. Viccelődni lehet, de ez már azon túl van.

Szerintem kérd át magad máshová...

Gecc.... mennyire el van korcsosulva már ez a generáció..tiszta szégyen.

2016. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

1. osztályomban 32 fiú volt. Kész. Ott hasonló sem volt.

2. osztályomban 3 lány volt 30 emberből és ott osztály fele hasonló de nem ennyire extrém meleges poénokat csináltak...

Egyáltalán nem normális. Mond nekik, menjenek el bulizni és kúrjanak meg valakit de ne undoritóskodjanak viccből se ennyire egy közösségben.

2016. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!