Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz ilyen gyökér egy...

Mitől lesz ilyen gyökér egy egyetemista?

Figyelt kérdés

Tudom, nem attól függ, hogy egyetemista, itt most nem a papírra gondolok elsősorban, hanem az életkorára.


Nem tudtam szebben megfogalmazni. Van egy srác az egyetemünkön - mindegy, melyik az -, aki mindenkivel bunkó. Van egy csoportunk, ahol a beszólásokat gyűjtjük, rendszeresen odakommenteli, hogy ez vagy az de sz*r. Megjegyzem, itt egyetértek vele, valóban elég sok a béna vicc, de nem kell mindent odakommentelni. Ami viszont tényleg bunkóság: nem az én évfolyamomba jár, mégis belépett Facebookon a mi évfolyamunk csoportjába. Ezt megtették más felsőévesek is, de azok segítenek nekünk, ha valamit kérdezünk, ha kérdezünk stb. Okkal vannak ott, nem zavarnak senkit. Ő viszont mást se tesz, csak beszólogat. Már kérdeztük is az admint, hogy tulajdonképpen miért is van ez a srác a csoportban. Minősíthetetlen stílusban ír, ha valamit valaki nem ért, sokszor szerencsétlennek meg hasonlónak minősített embereket (szerintem a másiknak volt igaza). Többször facebookos vitába szálltunk ellene, alig állt a pártján egy vagy két ember, mindenki egy bunkó, alpári, közönséges baromnak tartja, és nem értjük, minek tagja olyan csoportnak, amiben nála 2-3 évvel fiatalabbak vannak. Élőben viszont nem tudjuk lerendezni, mert nincs profilképe, csak baromságok a képei (azok is elég közönségesek), meg van egy szivárványos pride-os képe (de a kommentek alapján ítélve, amiket ismerősei írtak oda, az sem egyértelmű, hogy most ő ezzel gúnyolódik-e). Így aztán nem is tudom, ki ő. Nem láttam sose az arcát, vagy ha igen, nem tudtam, hogy ő az. A Neptunban láttam egyszer, hogy volt vele órám (alapból nem értem, ezek szerint el van csúszva az egyetemmel...), de akkor is csak kikövetkeztetni tudtam, ki lehet ő, és nem biztos, hogy sikerült. Az egy gyakorlati óra volt, kevesen voltunk, de sokakat nem ismertem. Ha jól gondolom, ki ő, végig csöndben ült a sarokban, és nem emlékszem, hogy hogy teljesítette az órát (nem emlékszem, hogy megszólalt volna...).


Mitől lesz valaki ilyen?


2016. máj. 22. 20:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*ha valamit kérdezünk, ha valamit kérünk
2016. máj. 22. 20:25
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja, és közben szerintem nagyon alternatívnak hiszi magát. Egy-két profilképénél vannak idézetek (nem tudom, honnan), az adatlapja ki van töltve ilyen kamudolgokkal (pl. nem létező vallás), és egyes képeit szerintem baromira művészinek tartja, de szerintem csak közönséges.
2016. máj. 22. 20:28
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne a facebookon élj.
2016. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem ilyen lett, hanem ilyen is volt mindig. Kár vitába szállni egy olyannal, aki ennyire antiszociális, a csoportból meg dobjátok ki és kész. Nekem is volt hasonló évfolyamtársam, aki pont nekem szólogatott be. Én nem szóltam semmit, mert úgy gondolom, hogy roppant szánalmas az, ha valaki egyetemista létére ilyen óvodás szinten van.


Van olyan is, aki így akar magának haveri kört szerezni, úgymond "bevágódni" a "menők" (bunkók) közé, miközben az illető egy senki, senki sem ismeri, még a nevét sem tudja szinte senki, és senki nem barátkozik vele. A magányosság persze nem ok a bunkóskodásra. Ha mindenképpen vissza akartok neki szólni, akkor inkább közöljétek vele diplomatikusan, hogy vagy befejezi az óvodás, gyerekes viselkedését, vagy ki lesz tiltva mindenhonnan.

2016. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Csináljatok új csoportot, ahol valamelyik évfolyamtársad az admin. Hívjátok be a felsőbb éveseket akik segítenek, ez meg ha belép, tiltsátok ki.
2016. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

" Ne a facebookon élj"


Ez nem tudom, miből jött le.

2016. máj. 22. 21:18
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket.
2016. máj. 22. 21:19
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk több ilyen ember is van, annyi különbséggel, hogy mi személyesen is ismerjük őket. Ők első évtől már ilyenek voltak, úgyhogy valószínűleg nem az egyetem tette őket ilyenné (vagyis nem itt bontakoztak ki), hanem eleve ilyen gyökerek voltak.

A csoportból rakjátok ki a fenébe.

2016. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Megpróbáljuk. ezek szerint nem egyedi az eset.
2016. máj. 23. 01:23
 10/16 anonim válasza:
A kérdés, hogy egy ilyen gyökér hogy lesz egyetemista? :)
2016. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!