Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne hívjanak...

Swaly kérdése:

Mit tegyek, hogy ne hívjanak strébernek?

Figyelt kérdés
Már alsó óta kitűnő az átlagom, de mindenki strébernek csúfol. A fiúk nem érdekelnek, de már a barátnőim is. És nekem nagyon rosszul esik sokat sírok miatta. Az átlagom nem ronthatom le, akkor a szüleim lennének mérgesek. Kérlek segítsetek! :( A másik, hogy eleve a stréber jelentése, ha nyal a tanárnak, nem hogy elvégzi a normális órai munkát és figyel. És én sosem nyaltam a tanárnak. Mit csináljak? :( :( :(

2016. máj. 24. 14:46
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nyugodj meg, velem is ez van. Versenyekre kell járnom, de nem azért hogy kitűnjek, és nyaljak a tanároknak. Nekem is mondják néha, hogy a kis Stréber. És amikor kérdeztem, hogy tudják e mi az, még azt mondják igen.
2016. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!