Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak ott tévedtem, hogy...

Csak ott tévedtem, hogy megszülettem?

Figyelt kérdés

Nincs értelme az életemnek.Hiába teszek ezt meg azt,mindig a kiindulo ponton találom magam.Pedig nagyon sok dolgot feladtam már az életemböl.

Már csak 1 dolog van nekem.Azt kell befejeznem és nem lesz többé gond?.(kor22)



2016. máj. 25. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elmondod mi van? Irj rám
2016. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert mis baj?
2016. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Totál így érzek én is. Az elmúlt hónapokban jutottam el odáig, a sok agyalás által, hogy tulajdonképpen ezidáig semmi értelme nem volt, hogy a világra jöttem. Ma is olyan szinten padlón vagyok, hogy egy hajszál választ az öngyilkosságtól, persze nem teszem meg. Bármin próbáltam változtatni, mindig ugyanoda zakkantam vissza. Új állást kerestem, új helyre költöztem, kimozdultam, semmi nem változott, így feladtam és az örökös körforgás elejére kerültem. Gondolkodtam mi lehet a probléma forrása, feladtam ezt azt az életemből, hátha az a oka, de csak rosszabb lett, mert amint kivontam valamit, nem jött semmi a helyére, és még jobban csak untam magam.
2016. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

megoldás

Steyr Hahn m1912

2016. máj. 25. 23:30
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írd meg kicsit pontosabban mi a probléma, talán tudok tanácsot adni
2016. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tudod mi szarabb az létezésnél? A nemlétezés.
2016. máj. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy már megbocsáss! Ha átlagos kinézetű vagy, akkor semmi okod nem lehet panaszra. Tűzz ki magad elé célokat! Inkább nekem lenne okom ilyenekre gondolni, hiszen ugyanennyi idősen már lassan 6 éve nagyon alacsony vagyok és kisebbségi komplexusom van, ennek ellenére mégsem merek gondolni az öngyilkosságra, pedig látatlanban megmondom, ezerszer több okom lenne rá, mint neked. De azért írj privátot, szívesen meghallgatlak.
2016. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Hiába teszek ezt meg azt"


Mit teszel pontosan?


"mindig a kiindulo ponton találom magam"


Mi az a kiindulópont egészen pontosan?


22 évesen még simán át lehet gyökeresen alakítani az ember életét.

2016. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező és 2#, Veletek van baj. Hozzáállásotokban van minden probléma... szinte...

Ha szeretnétek változni/változtatni, rajtatok áll. Ha kell segítség, írjatok.

2016. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

7-es Ezt nem mondtam.

Sajnos nagyobb a baj.Akkora amit én már nem tudok feldolgozni...

"Szörnyü,szörnyü igy,mi egy világ volt."

2016. máj. 26. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!