Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhinnétek-e? 21 vagyok....

Elhinnétek-e? 21 vagyok. Férfi. Megszülettem. A gyerekkorom addig volt jó amíg apám engem is el nem kezdett verni mert megnőttem így bírtam. Sokat sírtam sírtunk tesóimmal.

Figyelt kérdés
Félelmetes rettegésben éltünk. Anyánk elvitt, apánk visszarabolt. Diktatúrában éltünk. Majd én leléptem mikor 11 voltam. Mondanom sem kell hogy az eddigiek nyomot hagytak a lelkemben. Kisgyerekként a történtek miatt békákat kínoztunk. Én megöltem egy kutyát is és azóta lekiismeretfurdalásom van. A jövő sorozatgyilkosai mind nagyobb állatot is öltek. Elköltöztem. Kijártam az általános. Végén meghaltt apám. Jött a gimi. El kell képzelni hogy sok tesómmal meg anyámmal éltem. Kevés pénzzel. A kicsinek is örültünk. Viszont én nem lettem agresszív. Mindenkivel tisztelettudó voltam. Most is az vagyok mert nem tudok másmilyen lenni. Majd 11-es voltam mikor egy pedofil akaratom ellenére le. Engem egy székbe bele kötözve. Eztán jött a drog ivás lopás házakból mert nem volt példa a kire felnézzek. Nagynehezen végigjártam s ulit leéretsségiztem leszoktam a cigiről és most dolgozok. Elhinnétek-e hogy mindezek ellenére olyannyira rendet raktam magamban hogy már nem fáj az élet és nem félek.Elhinnétek-e hogy engem nem érdekel a mai társadalom legérdekesebb dolgai a pénz hajkurászása belefársulás az életbe a megtörés. Elhinnétek-e hogy én úgy fogom fel hogy olyan szép ez a bolygó. Hogy belélegezzük a gázait de az ember csak tönkreteszi. Értek a csillagászathoz. Sokmindenhez Mai napig tanulok. Miért nincs egy olyasvalaki akinek a lelkében béke van. Miért nem találok olyan embert akivel megoszthatom hogy milyen szép ez az élet. Hogy bármi ér ne féljen mert elmúlik. Felejteni kell. Túllépni a dolgokon és élvezni hogy vagyunk. Mikor bemegyek egy kocsmába és öregebbek vannak csak akkor lenéznek mert normálisan a mai divatnak megfelelően vagyok felöltözve. Kinéznek maguk közül. Ha valaki meglát látom a szemében hogy magát rosszul érzi mert jobban nézek ki mint ő. De ő is tehetne vmit magáért. Mindenki tehetne. Miért van ilyen sok rossz dolog. Én harcolok ellne Beleadok mindent de nem szeretem. Én ha dolgozok akkor is elvagyok mert belül olyan jól elvagyok. A céljaimra gondolok és hogy jöna szebb jövő. Elhinnétek-e hogy van e olyan ember a világban mint én aki önzetlenül segít aki jókedvű mindig és sohasem bántana senki oylat aki nem érdemli meg. Elhinnétek-e lányok hogy van olyan férfi aki nem a szexet akarja csak tőletek hanem a belsődet . A lelkedet a személyiségedet akarja megismerni. Egy jobb felet akar magának mert annyi rossz után ha én meglátok egy szép arcot akkor földreszállt angyalként tekintek rá és nem bírom ki hogy ne állítsam meg hogy beszélgessekl vele. Legalább hogy érezzem hogy érezzem a gyönyörűségek nem bántó szavait hogy védjem őket. Elhinnétek-e hogy van ilyen ember? Annyira egyedül érzem magam ha nincs mellettem valaki.

2015. jan. 6. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elhinném
2015. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Ezt te írtad? Mert időnként olyan Google-fordítós jellegű a szöveg.
2015. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhinném
2015. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Google-fordító nem nagyon vét helyesírási hibákat, sem pedig elgépeléseket. Ezt ő írta. :D
2015. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem hinnèm el. Ez túl hosszú.
2015. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hosszú mert szívből jön
2015. jan. 6. 18:15
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az aorta is szívből jön.
2015. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És az is hosszú
2015. jan. 6. 18:19
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szó szerint értem a Google fordítót. Egyszerűen csak olyan furcsa időnként a szöveg, hogy az jut róla eszembe.
2015. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
"az eddigiek nyomot hagytak a lelkemben. Kisgyerekként a történtek miatt békákat kínoztunk. Én megöltem egy kutyát is " No eddig olvastam. Tudod ha egy pszichologus az apádra fogja a viselkedésed ilyen alakulását, lelke rajta. De ha te ezzel magyarázod, ezzel takarozol az sulyos jellemhiány!!!.
2015. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!