Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak ott tévedtem, hogy...

Csak ott tévedtem, hogy megszülettem?

Figyelt kérdés

Nincs értelme az életemnek.Hiába teszek ezt meg azt,mindig a kiindulo ponton találom magam.Pedig nagyon sok dolgot feladtam már az életemböl.

Már csak 1 dolog van nekem.Azt kell befejeznem és nem lesz többé gond?.(kor22)



2016. máj. 25. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem írod le, mi a probléma, akkor azért nehéz ám tanácsot adni. Ha nincs barátod/barátnőd - nekem sem volt 24 éves koromig, rettenetes időszak volt, én is folyton öngyilkos akartam lenni, aztán mégis sikerült kikeveredni belőle. Neked is sikerülhet.
2016. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Egy ilyen önkéntes halálnak megnyugvást kell hoznia, sőt, boldogságot.


Az élet nem lesz szebb. Jobb már most abbahagynod. Nem kell átélned a fájdalmakat, a csalódásokat. Úgysem lesz jobb ennél.Az élet nem más, mint megalázó küzdelem.


Nem tudom, te éreztél-e már ilyet? Hogy ezer évig tudnál aludni. Vagy meghalni. Vagy elfelejteni, hogy létezel?



-22éves vagyok.Vannak családtagjaim,de nem szeretnek.Nem számitok semmit sem.De valaki irta,és erre válaszolok még,hogy "töled függö élet?" ilyen nincs nekem.


Van ezen kivül még 2 kérdésem vagyis volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__78..


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2016. máj. 26. 16:31
 13/15 anonim ***** válasza:

"Úgysem lesz jobb ennél"


Tulajdonképpen honnan tudod, hogy nem lesz jobb ennél? Számtalan ember volt már rettenetesen magányos és boldogtalan, és nagyon sokuknak sikerült kikeverednie belőle. Már vak ember is volt, akinek az orvosok visszaadták a látását.


Biztos ismered azt a mondást, hogy ha egy gödör fenekén vagy, ne áss tovább...:)

2016. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Az a baj, hogy sokunk nagyon mélynek látja azt a gödröt, és túl régóta vesztegel a fenekén. Én pl. teljesen reménytelennek látom, hogy valaha jobb lesz, olyannyira régen tart ez az egész, mondhatni "szerencsétlenség". Valószínű ha hirtelen jóra fordulna minden, vagy pozitív irányba haladna az életem, egy kicsit sokkot is kapnék, mert hirtelen fel sem fognám.

2016. máj. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sün Integré és te hogyan keveredtél ki belőle? Hogyan lett normális életed, barátnőd stb.?
2016. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!