Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek -. -?

Csak engem idegesítenek -. -?

Figyelt kérdés
Manapság mindenhol csak túlsminkelt nyafogós plázacicákat és 2m-es ecsetfejű pávákat látok akik mellesleg lassan úgy néznek ki mint a lányok. Csak engem idegesítenek? Ha néha fellépnek Facebookra ott is csak hülye csücsörítös selfieket lehet látni... Ráadásul engem a kommentek és a mai generáció beszéde is úgy idegesí pl. Adom (??? Mit adsz en meg veszem -.-) fullos,nagyon 10-es(?) aztán ehhez jönnek a drágám,életem,szivecském,nyuszikám amit megint nem tudok sehova tenni szerintem ez már dzánalmas de ott van még a sok hesteg és az imádási,szeri van ...Urisren emberek szerintem ez irtó gáz vagy csak én látom így és én vagyok a fura mert nem járok 20 ezer forintos kis toppokban ami semmit se takar meg a térdemnelkiszakított gatyában (ami megint szerintem nem menő Hanem már gáz) és 1 kilós arany nyakláncokba meg tű egyenes vasalt hajjal műkőrmökkel és a legújabb hiper szuper iphonnal és valami márkás Vans,Convers vagy Nike cipőbe? Én lennék a fura idióTa mert nincs benne minden mondatomba a g*ci b*zdmeg és az egyéb fenti szólások és nem öltözködöm így ? 16L

#Facebook #plázacica #Mai fákatalok
2016. máj. 27. 15:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
:)
2016. máj. 27. 18:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát, most kissé sértve érzem magam, mert hiába nincs kivasalva a hajam, mégis olyan tűegyenes, hogy egyenesebb mint a tű.

Egyébként, nekem van ilyen ismerősöm, és nem sérteget senkit, érdekes, hogy csak ő olyan, hogy műkörme van meg miegyebek, körülötte szinte senki sem az, és nagyon aranyos a lány!!

Neked meg, ha sértrgetnek, nem kéne hagynod magad, ez a te hibád, nem az övéké. El kell fogadni, és nem más dolgával törődni, mert az nem normális.

2016. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem is hagyom magam de miután körbe állnak tízen és lökdösnek nem nagyon tudom magam megvédeni -.- ha meg elkezdenék verekedni nem lennék az illető helyében mert a kórházba kötne ki. Es nem azt mondom hogy akinek egyenes a haja az ilyen... Meg mindig vannak kivételek de bárki bármit mind általánosságban ilyenek.
2016. máj. 28. 10:33
 14/14 A kérdező kommentje:
Amúgy mi az ha sértegetnek az az én hibám ? Szerintem ezt gondold át mégegyszer, de már ebből látszik milyen vagy...
2016. máj. 28. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!