Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarja az anyám, ha...

Miért zavarja az anyám, ha mással beszélgetek?

Figyelt kérdés

Játszok online oldalakon, ahol esetleg valamilyen oldalon online vagyok, ami interaktívabb, és nyilván megismerkedek másokkal interneten. Korombeliekkel, vagy kicsit idősebekkel. (Nyilván nem társkeresők, szexoldalak) Amikor anyám látja, hogy chatelek facebookon, látom az arcán, hogy furcsálja, meg néhányszor meg is jegyezte, hogy ne beszélgessek interneten. Ez valami vicc? :D

Mármint, fel tudom mérni ki kicsoda, meg ha zaklatnának, lenne annyi eszem, hogy törlöm őket. Több jó barátom is van netről, anélkül hogy kiadnám a címem, számom, stb. Anyám miért nem tudja ezt megérteni? Egyébként abszolút nem nevelnek szigorúan, de ezt a gesztusát nagyon nem értem. Egyszer találkozni is akartam egy sráccal netről, és elsírta magát, hogy biztos bántani fog. :D

Már rettentően idegesít, hogyha egy korombeli lány haverommal is beszélgetni merek, ő nézi a monitort, hogy mi az, ki az. 18 éves vagyok, nem tudom megérteni, miért kell ezt csinálni.


2016. máj. 27. 18:08
 1/2 A kérdező kommentje:
avagy esetleg valamilyen oldalon online vagyok*
2016. máj. 27. 18:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle... te 18 éves.
2016. máj. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!