Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért pirulok el ilyen helyzet...

Miért pirulok el ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés

Alapból nem szeretek sok ember előtt megszólalni, de ha például előadást tartok órán, szinte nem is izgulok , pedig nem készülök rá sokat szóban. Emellett órákon én vagyok az egyik legaktívabb ember, megesett többször is, hogyan én vittem el az irodalomórát, míg a többiek aludtak. (Hát igen, mikor az emberen kívül senki se olvassa el a kõtelezőt.:D) Viszont még mindig megesik, hogy elpirulok, ráadásul elég erősen és gyakran. Bizonyos helyzetekben értem az okát, ilyenkor ugyanis vagy megijedek a feladattól, vagy félek, hogy rosszat mondok. De mikor teljesen biztos vagyok a válaszomban, és mégis téglavörös leszek, egyszerűen nem értem magam. Aztán van az az eset is, mikor olyan hirtelen érkezik a kérdés, hogy kell egy kis idő, mire válaszolni tudok rendesen, és mégsem pirulok el.:pp


Tehát tisztában vagyok azzal, hogy az önbizalomhiány néha eluralkodik rajtam, de alapvetően nincsenek szerintem komoly önértékelési problémáim, bár azt meg kell hagyni, nem könnyen nyílok meg, még otthon se igazán.



2016. máj. 27. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt. Ahogy leírtad félsz, hogy rosszat mondassz. El kell engedni. Max kijavítanak. Senki nem fog."csúnyán nézni" rád mert hibáztál. Ez ilyen. Ha sokat szerepelsz egy idő után nem fogsz elvörösödni.
2016. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!