Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Min változtassak hogy végre...

Min változtassak hogy végre komolyan vegyenek?

Figyelt kérdés

A családomban és a munkahelyen is mindig én voltam az "aranyos". Alapvetően ezzel nem lenne bajom, csak már átment az egész abba, hogy bármilyen komolyabb döntést szeretnék meghozni vagy kitudódik hogy egy vezetői pozícióra pályázok, mindenki "jajjj de édes" felkiáltással nevet a felvetésemen.

Nem vagyok félénk, kezdeményező típus vagyok és nyitott. Nőiesen öltözködök, nem szeretem a kislányos vagy sportos ruhákat. Nem vagyok kényeskedő, nyávogó típus, se személyiségemben, se hanghordozásomban.

174 cm magas, vékony, mosolygós, gyerekes arcú, barátságos 24 éves nő vagyok, és meguntam hogy 10 évesként kezelnek.

Mi az amit elronthatok hogy mindenki így kezel? Min tudnék változtatni?

Előre is köszönöm az ötleteket!


2016. márc. 30. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy nevetnek, mit tesznek?

A baj az lenne, ha nem is sikerülne az a dolog, amin nevetnek, de ha jól értem, erről nincs szó. Gratulálnak, amikor sikerül, vagy mi van olyankor?

2016. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!