Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki azt irja...

Milyen ember az, aki azt irja ki facebookon, hogy "élet iskolájába" járt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 20:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
közhelyes, unalmas.
2016. máj. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
52%
énekes
2016. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
illetve sokszor tanulatlan és tróger, aki menőnek gondolja magát, amíg nem kell egy gyártósoron agyondolgoznia magát.. tisztelet a kivételnek :)
2016. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Általában buta együgyű prosztó emberek.
2016. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
100%

Általában olyan tanulatlan ember, aki okosabbnak akarja magát mutatni, mint amilyen.

Az "Élet Iskolájába járt" emberek legfőbb kategóriái:

-az óránként idézeteket osztogató nyugdíjas nénik

-az ezotériamániás háziasszonyok

-a chemtrail és egyéb összeesküvés elméletekben hívők (pl. Gzabá)

-a jelenlegi társadalmi és oktatási rendszer ellen lázadó, ám borzalmasan műveletlen személyek ("régen minden jobb vót")

2016. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
én ugy vettem észre, hogy cigányok és alsóbb társadalmi rétegek tagjai irnak ilyet...
2016. máj. 29. 20:37
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
na mi ugyanezt fogalmaztuk meg csak finomabbanXD
2016. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki oda nem normális adatot ad meg vagy semmit, hanem ilyen marhaságokat az csak valami idóta lehet...
2016. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

nem idióta, egyszerüen ő ugy gondolja, hogy őt tényleg az élet tanitotta meg arra, amit tud.


most gondold el, hogy te is egy telepi cigány lennél és anyád 14-15 éves kora óta állandóan terhes, apád iszákos, bünöző, te az iskolában nem tudsz teljesiteni, és a belterjes cigány kulturát tudod csak átvenni.


akkor simán ugy gondolnád, hogy téged az élet iskolája tanitott, és a "rendes" iskola meg nem a te fajtádnak való, hanem az "más" embereknek való.

2016. máj. 29. 20:57
 10/33 MZ.per.X ***** válasza:
100%

"egyszerüen ő ugy gondolja, hogy őt tényleg az élet tanitotta meg arra, amit tud"


Ez nettó baromság. Nekem is van nem egy "élet iskolája" által nevelt ismerősöm, és egyik sem agyoniskolázott, pedig azonos szintről indultunk. Csak persze nekik fiatalon első a bulizás volt, meg a "most kell kiélni magam" szlogen, aztán most meg dolgozhatnak a gyárban.

2016. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!