Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki azt irja...

Milyen ember az, aki azt irja ki facebookon, hogy "élet iskolájába" járt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 20:23
1 2 3 4
 31/33 Celtix válasza:
2016. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 CcAaSs ***** válasza:

#31 hozzá - nem - szóló!


Szívesen olvastam volna a saját véleményén alapuló válaszát! Így már csak az a kérdés maradt, hogy a "LINK" -elt tartalom en bloc tükrözi-e a személyes vélenyét vagy nem?

Ha igen, akkor jobban vette volna ki magát, ha nem linkel, hanem - persze csak idő megtakarítás miatt - beollózza a szöveget. Így viszont megismerhettük az alábbi - link szerinti választ közvetlenül követő - tartalmat is,


"Az általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön! Moderátoraink meg fogják vizsgálni korábbi és ezutáni hozzászólásaidat, indokolt esetben a hozzáférésed letiltják. Kérjük, vedd figyelembe a szabályainkat és azoknak megfelelően használd az oldalt!"


A tartalmat nem engedte az oldal automatikus trágárságszűrője ide beollózni, azt ezen a

[link]

-en lehet megismerni.

Ha viszont nem, akkor még indokoltabb lett volna a saját kútfőből merített véleményének kifejtése.

Az nem derült ki az eredeti kérdést illetően, hogy a "Milyen ember az" valójában járt -e egyetemre, vagy szerzett-e diplomát.

Akár hogy is, így most kaphattunk még egy választ a 9 felsorolthoz az alapkérdésre - talán nem - vonatkozóan.

Nem kizárt, hogy a "Milyen ember az" például a fenti (link szerinti) idézetre tekintettel - a nyilvánosság előtt - csak el akart határolódni a bármilyen oktatási intézményhez való személyes kötődésének közzétételétől.

2016. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#32

Számomra érthető volt az, hogy melyik szövegre célzott a linkkel, mivel az oldal egyik részletének a linkjét küldte el, nem a teljes oldalt, szerintem egyértelmű.


Én sem vagyok híve a vélemény hozzátétel nélküli, üres belinkelésnek, de ezt wikipédiás oldalt történetesen nem ismertem, ezért nekem érdekes volt önmagában a "nem hallgató hallgató" leírás.

De saját kútfőből merített válaszok nem mindig érdekesebbek, mint egy jó hivatkozás, úgymond, ha valaki nem tud épp valami túl jót, akkor azt nem erőlteti.

Nem mindenki véleményezik fejből találgatva, én tapasztalatokat jegyzek le ilyen témákban. Amiről nem tapasztaltam túl sok konkrét dolgot, arról nem írok vagdalkozó véleményeket.

2016. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!