Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyetemisták mind tudnak...

Az egyetemisták mind tudnak internetezni, gépezni, vagy van aki nem?

Figyelt kérdés

Nem mindenki tud internetezni.


Viszont kérdésem az,hogy az egyetemisták között is van aki nem tud vagy ők mind tudnak?

Mert az órákat is neten kell felvenni neptunon és fura lenne,ha köztük is lenne aki nem tud.



2015. febr. 22. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nem tudnak? Olyan értelemben, hogy bénák hozzá, vagy hogy nincs internetük?


Nyilván a mai világban, aki egyetemre jelentkezik, az a számítógép világában nőtt fel, tehát az internet kezelése nem lehet gond (ha meg szegény valaki és sosem volt gépe, nete otthon, annak is volt informatika órája, ahol ezt megtanulhatta).


Biztos, hogy sok egyetemistának nincs gépe, laptopja, amin netezhetne, de az egyetemeken vannak könyvtárak, számítógép-parkok, ahol ezt ingyen megtehetik.

2015. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én mindig gépellenes voltam, de fősulin nagyon hamar bele lehet jönni.de mindig csak alapszinten értettem hozzá,meg mindenre magamtól jöttem rá.
2015. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most olyanokról beszélünk, akiknek nem volt számtech órájuk középiskolában? Kétlem, hogy lenne ilyen...
2015. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyetemre már csak e-felvételin lehet jelentkezni, a papíralapú megszűnt...
2015. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, van aki nem tud (beleértve az egyetemen oktató számítástechnika tanárt, khm).


Nálunk konkrétan volt olyan aki be sem tudta kapcsolni a gépet (egy gomb van rajta, khm).


Viszont szvsz kretén aki a 21. sz-ban még mindig nem tud legalább alapfokon használni egy számítógépet. Mi kell hozzá? Írni, olvasni. Általános iskolai tananyag.

2015. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A régebben érettségizett, idősebb hallgatóknak lehetnek problémáik, de ez az egyetem alatt behozható, sőt talán úgy kellene fogalmaznom, hogy behozódik.
2015. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!