Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire életképte...

Miért vagyok ennyire életképtelen?

Figyelt kérdés
Szociálisan egy csőd vagyok, találkozok egy rég nem látott ismerőssel és teljesen zavarba jövök, hülyeségeket beszélek és nem tudok szemkontaktust tartani. Miért? Miért nem tudok normális lenni? Ha valakik röhögnek a környezetemben egyből az van bennem, hogy rajtam. Már odáig fajult ez a helyzet, hogy ha egyszerűen köszön valaki, azt gondolom hogy gúnyból köszön... vagy ha csak mosolyog, biztos rajtam nevet és így leplezi. Úgy érzem hogy fogyatékosnak néznek. Vagy ha valaki megnéz az utcán, azt nézi milyen okádék vagyok. Nemrég azt hittem hogy rákos vagyok, 99%-ban biztos voltam benne, de most kiderült hogy a vérvétel eredményem szinte tökéletes, nos, ezek után elgondolkodtam, hogy talán csak baromira paranoiás vagyok. De mégis úgy érzem, a hátam mögött kinevetnek és összesúgnak az emberek, utálnak és egy szégyellnivaló valaminek tartanak.
2016. máj. 30. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
önbecsülés-önbizalom hiány, szociális fóbia, és ebből fakadó paranoia . vagy valami ilyesmi dolgoknak egyvelege lehet. Kicsit én is ilyen vagyok, bár nem annyira durván. Én azt mondom, hogy így valóban nem lehet élni, mivel túl fogsz görcsölni mindent, és nem fogod tudni élvezni az életet. Szerintem meg kéne fontolnod, hogy elmégy egy pszichológushoz, az biztos, hogy találkozott már ilyen esetekkel.
2016. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!