Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy fiú aki lehívott...

Van egy fiú aki lehívott kondizni meg sétálni de van barátnője. Vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés

Fura kéréseket tesz fel. Pl.milyen fiuk jönnek be nekem meg hogy ő bejön e nekem?...

Miért csinálja ezt?Bejövök neki?



2016. jún. 1. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért csinálja ezt amikor barátnője van?
2016. jún. 1. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Megakar dugni
2016. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát vagy téleg tetszel neki, vagy csak fel akar próbálni
2016. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bejossz neki es nem akarja ott hagyni a baratnojet addig, amig veled nem alakulnak a dolgok. Inkabb a biztos kapcsolat mellett marad addig

Mar amennyire egy (gondolom) tiniszerelem biztos lehet.

2016. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%

Vagy az is lehet, hogy tetszel az egyik haverjának és a haver odaküldte ezt a srácot, hogy tudjon meg többet rólad.

De ez csak egy következtetés, mindenesetre ne komplikáld túl, ha tetszel neki majd ö lép elöször és dobja a barátnöjét, ha csak ki akar használni akkor nem fogja dobni a barátnöjét és veled titokban fog találkozgatni, ha pedig az van a mit én mondtam akkor továbbra is kérdezgetni fog arról, hogy pl.: Miket szeretsz? Hova mennél el randizni? Milyen fiúk jönnek be neked? stb.

Ismétlen ez csak egy következtetés, nem biztos, hogy így lesz. De egyvalamit jegyezz meg, ne legyél naív, mert nagyon csúnyán megjárhatod.

15/L

2016. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!