Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinaljak? Velem van a...

Mit csinaljak? Velem van a baj tenyleg?

Figyelt kérdés
szóval a story..tánc edzesen voltam,galara keszulunk..az egyik tancba volt egy resz amibe nem ertem oda normalisan es nemtudtam kitancolni egy lepest. es pont engem nezett az edzo es elkezdte hogy lehet hogy kezdobb tancos vagyok de ezt gyakoroljuk nemtom miota es hogy legalabb az akarást látná. tisztaba vagyok a kepessegeimmel es igenis ottvagyok minden oran,sot a kulon orakon is es otthon is gyakorlok ha valami nem ugy megy ahogy kene,mindig megfogadom az edzo tanacsat es probalom a legtobbet kihozni magambol . de ez annyira szarul esett mert nem szepen mondta hanem eleg lenezoen. annyira magamra tudom venni az ilyeneket hogy hetekig iszonyat rossz kedvem van. nemtudom eldonteni hogy miert igy mondta,mert tenyleg ennyire szar vagyok(tudom hogy nem vagyok s legjobb de nalam rosszabb mozgasuak is vannak a csapatba) vagy valamiert nemszeret(nemadtam ra okot) vagy fogalmamnincs...:(
2016. jún. 4. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Veled van a baj.
2016. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak érzékeny vagy ami Cseppet sem rossz, és ami szerintem jó benned hogy te figyelsz a krotikákra és tanulsz belőlük, vagyis számít neked mások véleménye, ezekből lesznek véleményem szerint a profik.
2016. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég bunkó az edződ, vagy csak rossz kedve volt. Mindenkivel megesik, hogy hibázik, a versenytáncosokkal is, ezen nem kéne kiborulni.
2016. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

elso kommentelo: kifejthetned ha mar ez a velemenyed!

masodik kommentelo: koszonom szepen.:))

2016. jún. 4. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden emberben valamikor kijön az hogy már tele a töke, hogy mindig elrontja valaki. Most mondhatni rosszkor voltál rossz helyen, ezért akadt ki rád nagyon. Én férfiként nem szoktam semmit magamra venni, de velem is volt pont ilyen, hogy nálam volt az utolsó csepp. De én mondjuk fejbe rúgtam volna, hogy pont a normális srácnál nem tudja visszafogni magát és rajtam vezeti le. Ha tényleg te lennél a csapat bénája, akkor nem vennéd magadra hanem kb. csak kilépnél és mondanád, hogy ja igaza van.

Ne bánkódj, ha nagyon szar lennél akkor külön félrehívna edzés végén és kedvesen mondaná hogy ne erőltesd.

Szóval fel a fejjel :)


21F (és nem tánc edzésen hordták le a fejem, hogy érthető legyen :D )

2016. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mostanaba majdnem minden oran valakit 'lehord' ..csak amig masok megvonjak a vallukat es csinaljak tovabb mintha semmise tortent volna addig en nem ilyen vagyok.:s
2016. jún. 4. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért lányoknál nem tudhatod hogy tényleg csak megvonják-e a vállukat... Sokszor tök normálisan kezelik aztán hazamennek és sírnak, hogy mit mondott az edző :D Szerintem nem vagy egyedül akit kikészít hogy egy tájparaszt.

Másrészt meg érzékenyebb lány vagy akinek ilyenkor ugye a lelkébe gázolnak ilyenkor. Nincs ezzel semmi gond, csak tanuld meg hogy az ilyen szánalmas lehordásokat hagyni kell a füled mellett elmenni hagyni. Meg gondolom lehet hogy számára tétje van ennek a gálának, hogy mondjuk kap érte valamit vagy bármi. Ezért meg úgy stresszel, hogy az hihetetlen és a bunkója meg hát csak rajtatok tudja levezetni.

Kíváncsi lennék a fejére, ha valaki élesben elrontaná :DDD

2016. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
annyi tétje van csak hogy megdicserik hogy a mienk volt a legjobb
2016. jún. 4. 20:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd magadnak 1lső 2 sorban leírtakat. Ezek alapján nem fogod felvenni ha valaki tudatlanul hiedelmek alapján mond akármit.
2016. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!