Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha az egyik...

Mit csináljak, ha az egyik fiú osztálytársam azt állítja, hogy tömöm a mellem, pedig tényleg nem és aki tényleg tömi, annak nem szólnak, pedig tudom. Nem tudom elengedni a fülem mellett! Mit csináljak? ÉS szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Esetleg visszakérdeznék, hogy ha ennyire foglalkozik veled, akkor tán szerelmes beléd? Persze mindenki előtt...

2013. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

mit csináljál ? semmit.

nem hinném h sok köze van az osztálytársaidnak a melledhez. persze ha mindenáron be akarod bizonyatani az ellenkezőjét akkor mutasd meg nekik h nincs igazuk. de mire mennél vele? meg minek?

nem is értem.

2013. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem veszel fel melltartót, akkor senki nem fogja ezt hinni.
2013. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Rúgd seggbe.
2013. szept. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer meg kell szégyeníteni mindenki előtt, le fog rólad szállni.
2013. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj fürdőruha felsőben suliba és húzd fel a pólód. Innentől már mondhat bármit, max kiröhögik.
2013. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit az 1. válaszoló írt, az tökéletes.
2013. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig addig fogja mondogatni, amig latja, hogy foglalkoztat a dolog. Akar meg is mutathatod neki a melled, vagy vihetsz 5 tanut, akkor is mondani fogja, mert abbol csak azt latja, hogy lehet teged ezzel huzni.

Talan azt jelenti, hogy erdekled, de lehet, hogy csak unalmaban pecezett ki maganak.

2013. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább te szeretnéd tömni, de egyáltalán nem vagy az esetem, meg nagyon kisfiu is vagy.
2013. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megfogadom a tanácsot és hagyom, nem csinálok semmit. Nem vagyok tudjátok mi, hogy megmutatom neki a mellem, pedig voltak olyan pillanatok, amikor gondoltam rá :D
2013. szept. 20. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!