Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van olyan sok 'nagymenő'...

Miért van olyan sok 'nagymenő' lány?

Figyelt kérdés

Egy drogos, piás, könnyűvérű lány az álmom (hosszú és rövidtávra is). Néhány éve azt hittem, hogy ilyenből sok van, mert már akkor is nagyon ment ez a dolog, hogy a 'mai lányok mennyire rib...ok'. Viszont rájöttem, hogy ilyen lányok jószerivel nem is léteznek már. A mai ri....cok már nem is igazi rib.....cok.. Tehát fenékközépig érő rövidnadrágban (és hasközépig érő pólóban) elmennek bulizni (persze előtte kötelező a szolárium és egy kép instagrammra (#indulási #alkoholisták)), alig isznak valamit (vagy egyáltalán nem) és utána hazamennek, majd várják, hogy a többiek mikor teszik fel a képeiket facebookra, hogy megosztogathassák a #bulizási #legjobbakkal #imádás cuccokat és utána oltogathassák azokat a srácokat, akik emiatt betámadják őket facebookon.


Ennél már csak azt szeretem jobban mikor életük első jointja (amit ÉN FIZETTEM és mégis ők szívták) után repül fel kép instagrammra, amiben marihuánás zokniban pózolnak és #drogosok #smokeweedeveryday #420legjobbakkal.


Hova tűntek az igazi, könnyűvérű lányok, akikre úgy vágyunk?

16/F


Ezek a dolgok nem fikciók, mind megtörtént eset.

#szétcsapva #coronita


2016. jún. 5. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
társadalomkritika 4/10
2016. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

#trollkérdés

#unalmas

#nolife kisgyerek

#include <iostream>

2016. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még kivételek, bár se drogos, se piás nem vagyok. Szerintem egyik sem normális.
2016. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

#hülyevagy

#elsőnekigazavan

2016. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#ok

#nem

#mivaaan

#...

#jaaa

#tenemvagyrapper

#genya

#ribbanc

2016. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#mert

#hülye kérdés

2016. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresed őket. :/
2016. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocs de ez baromság, tökre nem így van. másrészt meg egy barom vagy te is, ha ez az álmod, de gondolom ízlések és pofonok, a végén úgyis te járod meg amikor a csaj a hátad mögött az összes fiúval kúrni fog #idióta
2016. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#Miért

#csináljátok

#ezt?

#hülyeség

2016. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#pina
2016. jún. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!