Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesítenek a gyerekek...

Idegesítenek a gyerekek sikongatása, hangoskodása továbbá, hogy az áruházban totyorognak futkosnak előttem. Mit csináljak, hogyan fékezzem a bennem fortyogó dühöt, amit irántuk érzek?

Figyelt kérdés
Más is így van ezzel férfiként vagy csak én vagyok ennyire szánalmas?

2016. jún. 7. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
nő vagyok és engem is idegesítenek. meg a szüleik, akik nem szólnak rájuk. attól még, hogy kisgyerek, nem kell 200 decibellel összevissza visítoznia, mint valami idiótának. sajnos nem lehet velük mit tenni, a legtöbb ember ezt még 'cukinak' is találja, egészen meglepődtem, hogy itt még nem jelent meg semmi okostojás, aki elkezdene támadni, hogy nem vagy normális. mondjuk engem úgy egyáltalán minden viháncoló, ordibáló hangoskodó hülye idegesít, na meg a lassan totyogó emberek, akiktől nem lehet elférni. néha szánalommal rájuk nézek, de ennyit tudok csak tenni sajnos, nem többet.
2016. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
én 25 éves férfiként szintén hasonlóan érzem magam. bár engem nem csak a gyerekek idegesítenek, hanem a többi ember is. néha képes vagyok az utcán átmenni a másik oldalra csak hogy ne kelljen elmennem mellettük. és nem mondanám magam antiszociálisnak sem, mert vannak barátaim, velük jól elvagyok. de az emberek többsége idegesít. hangosak, ostobák, igénytelenek, alpáriak számomra.
2016. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Menj akkor, amikor nincsenek kisgyerekesek. Általában 7-ig alig van ember, aki van az többnyire nyugdíjas (az ő tötyörgése nem zavar?) vagy munkába igyekvő ember. Továbbá 9ig még csak elszórtan jönnek kisgyerekesek.
2016. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13%

Nem értekek,ugyan,gyerekesként,meg szeretem a gyerekeket,a fiatalokat is.

Gyakorolj önuralmat! Engem az önző emberek zavarnak.

2016. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem is a hangoskodás zavar elsősorban, hanem ha előttem rohangálnak, vagy a lábam körül a picik, és mivel nem lefelé nézek általában, mindig a szívbajt hozzák rám, mikor lököm fel őket a lábammal. Jó lenne, ha nem nekem kellene más gyerekére figyelnem, hanem megtenné helyettem a hátunk mögött nyugisan beszélgető anyuka.

Igazuk van a többieknek, engem is akkor zavar a ricsaj,ha fáradt vagyok, ha hullafáradtan bambulok ki a villamos ablakán, mondjuk munkából hazafelé, és a villamos közönsége csak és kizárólag a felszálló anyuka élménybeszámolásos-üvöltős gyerekeit hallgathatja, mivel mást lehetetlen.

Már annak az anyukának is gratulálok magamban, aki legalább megpróbálja csendesebb viselkedésre inteni őket.Többről nem is álmodom.

Nő/41

2016. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Metionin ***** válasza:
80%
Én alapból túlérzékeny vagyok hangokra (+ túlhallásom is van), szóval elég sok erős hang zavar. A vitathatatlan első a gyereksírás. A megoldás nálam is a fülhallgató lett, zene be vagy csak simán a fülemben a dugó is szigetel valamennyit. Amikor mellettem ordítanak, hisztiznek pl. buszon, vonaton (ha egy üvöltő gyerek van az egész vonaton, az tuti hogy az én kocsimba kerül) akkor vagy menekülök vagy mélyet lélegzek és előveszem a füldugót (gyakran az anyuka gyilkos pillantásától kísérve.) Ilyenkor arra is szoktam gondolni, hogy hála az égnek nekem nincs gyerekem, szóval csak addig kell hallgatnom, amíg ki nem kerülök az adott környezetből.
2016. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
17%
Szánalmasságodra van megoldásom: forró vizet a kopaszra! Aztán már nem fog fortyogni benned semmi...
2018. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
92%
Itt az a helyzet hogy tatámnak van egy nője aki hétvégente elhozza már 7 órakor a 2 idegesítő rohadalom unokáját! Imádom a gyerekeket! De ezek annyira neveletlenek! Mindent felborítanak,kiabálnak,rohangálnak ! Csapot nyitogatnak és ha alszok mert ugye 7 órakor hétvégén én még alszok, ezek fel keltenek ugrálnak rajtam ! Legszívesebben a tatám nőjét meg ezt a 2 égedelmet falhozvágnám!
2019. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!