Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket sem érdekel a kinti...

Titeket sem érdekel a kinti élet? Mert engem nem.

Figyelt kérdés

Tehát ha nem lenne muszáj dolgoznom, bizony nem mennék sehova, bent ülnék egész nap és gépeznék. Amugy elég kibírni a munkahelyen, mikor letelik a munkaidő, már rohanok is haza a gépezéshez, semmi nem számít, csak ez. Itthon sem csinálok semmit, szerencsém hogy szüleimmel élek, így mosnak-főznek-takarítanak rám, különben szemétdombon élnék... Dolgozok ugyan, de kicsit sem érdekel, mivel visszahúzódó vagyok így ott sem beszélek senkivel, aminek következtében ugye kiközösítettek, kiutáltak és mindennaposak a beszólogatások, a lenézés. És sajnos ez így volt már az általános/közép iskolákban is, egyszerűen mindig valakinek az útjában álltam, ezért is lettem bentülős...

Ti hogy vagytok ezzel?



2016. jún. 8. 12:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy őszintén érdekelne, hogy milyen munkakörben dolgozol? Sima robotmunka vagy szolgáltatószektor? Azért kérdezem, mert normális munkahelyre, főleg multikhoz nem nagyon vesznek fel antiszoc/zárkózott/motiválatlan embereket. Bár én még nem dolgozok, de ahova jelentkeznék, a dolgozók nagyon gyakran elmennek céges bulikra/konferenciákra/csapatépítő tréningekre és ilyen helyen elképzelhetetlen, hogy hozzád hasonló személyiségű (főleg kiközösített) embert alkalmaznak, mert a HR-esek őket már eleve kiszűrik a jelentkezéskor. Legyen az bank/informatikai cég/akármilyen szolgáltatás, ha az embert kiközösítik és képtelen csapatban dolgozni, akkor fogalmam sincs, hogy tudna teljesíteni. Akár privátban, de pls. írd meg milyen helyen dolgozol, mert nagyon kíváncsi lennék rá. :)
2016. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

12-es: irodában vagyok de ne gondoljátok hogy könyvelő stb pozícióban, csak itt vagyok, én sem tudom hogy miért...

Ez csak falu, ugyhogy hidd el itt nincsenek Pr, HR ilyen dolgok, nem is tudják miaz :D

Amugy igen, jól írtad, motiválatlan is vagyok, és ez látszik is rajtam, ezért is b*szogatnak, de nem tehetek róla, egyszerűen nincs kedvem semmihez, úgy kell noszogatni hogy már csinálddd. Lehet ez depresszió, vagy nem tudom, de tény hogy se hozzáállásom, se életkedvem, se ambícióm nincsen és mégcsak 27 vagyok...

2016. jún. 8. 13:32
 13/22 anonim ***** válasza:
11%
ha te lesz arod a többieket, akkor ők is hagy sz arjanak le. Így igazszágos
2016. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Akkor gondolom nem is keresel olyan sokat? Viszont közhelynek hangzik, de becsüld meg a munkádat, mert ha nincs diplomád akkor hálát adhatsz az égnek, hogy nem kell egyáltalán zöld mellényes közhasznúként 47 ezerért égetned magadat az utcán és van munkahelyed főleg, hogy faluban élsz. Sokan diplomásként több évnyi tanulás után munkanélküliek és kénytelenek mindenüket hátrahagyva kimenni külföldre, hogy ne haljanak éhen, te meg itt siránkozol. Az eszem megáll, már ne haragudj. Elsősorban a motivációval kellene kezdened valamit, mert ha egy nagyobb képesítéssel rendelkező valaki (esetleg egy csókos) ki fog túrni téged az irodából, akkor lehet, hogy még ezt is vissza fogod sírni. Ma már olyan nagy a munkanélküliség, hogy kis túlzással, még pénztárosnak is csak diplomával veszik fel az embert, szóval te még nagyon szerencsésnek is mondhatod magadat.
2016. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
Te szavaidból élve "még csak" 27 vagy, még élnek a szüleid, és kb a seggedet is kitörlik, nyilván nem érdekel semmi, és jól elvagy. Majd 40 évesen lesz szar érzés, hogy még mindig otthon punnyadsz anyádéknál, nincs rendes saját életed, barátnőd főleg nincs. Ez a zárkózottság duma meg hülye kifogás, szimplán csak gépfüggő vagy.
2016. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem azzal lenne gond hogy otthon ülős vagy, csak azzal hogy ezzel másokat is kihasználsz, a saját szüleidet ráadásul akiknek pont segítened kéne már ennyi idősen. És nem is azért vagy otthon ülős mert neked ez az élet így jó.

Én is egész nap gépezek, játszok itthon, dolgoznom sem kell. De a házimunkát legalább megcsinálom magam után mosok és a többi, nem is a szüleimmel élek már, és én jól is érzem így magam ahogy vagyok. De te nem... tehát változtatnod kéne, feltéve hogy szeretnél értelmes életet élni ami jó is számodra. A szüleid sem fognak örökké kiszolgálni. Az is fura hogy téged még ők sem érdekelnek... pszichológushoz azért eljárhatnál néha.

2016. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

14-es: nagy sz*rt ilyen munkát megbecsülni, nagy SZ*RT! Te megbecsülnéd ha naponta megaláznának, lenéznének kevés fizetésért, csicska munkáért?????


15-ös: igen, gépfüggő vagyok, ami együtt szokott járni a bezártsággal mert mégis a házban van benn a gép nem? És sztem nem lesz szar érzés, most sem az, csak az a bajom egyedül hogy munkába kell járnom

2016. jún. 8. 17:50
 18/22 anonim ***** válasza:
96%
#17: Ha nem probléma, kíváncsi vagyok mennyi az az annyi? 47 ezer?
2016. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem mondanám, régen gépfüggő voltam de most ha 2 óránál tovább gépezek megfájtul a fejem. :D
2016. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
18-as: 100 ezer forint, 47 ezer már minimálbér nem?
2016. jún. 8. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!