Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket sem érdekel a kinti...

Titeket sem érdekel a kinti élet? Mert engem nem.

Figyelt kérdés

Tehát ha nem lenne muszáj dolgoznom, bizony nem mennék sehova, bent ülnék egész nap és gépeznék. Amugy elég kibírni a munkahelyen, mikor letelik a munkaidő, már rohanok is haza a gépezéshez, semmi nem számít, csak ez. Itthon sem csinálok semmit, szerencsém hogy szüleimmel élek, így mosnak-főznek-takarítanak rám, különben szemétdombon élnék... Dolgozok ugyan, de kicsit sem érdekel, mivel visszahúzódó vagyok így ott sem beszélek senkivel, aminek következtében ugye kiközösítettek, kiutáltak és mindennaposak a beszólogatások, a lenézés. És sajnos ez így volt már az általános/közép iskolákban is, egyszerűen mindig valakinek az útjában álltam, ezért is lettem bentülős...

Ti hogy vagytok ezzel?



2016. jún. 8. 12:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
86%

A 47 ezer a közmunkás minimálbér. Nem tudom, hogy 100-ból mennyire lehet kijönni havonta (még nem dolgoztam, egyetemista vagyok) és lehet közhelynek hangzik, de még most is tudnál változtatni a helyzeteden ha lenne motivációd. Ha jól tudom az első OKJ-s képzés ingyenes (talán a második is), szóval ha kitanulnál egy piacképes szakmát (pl. CNC forgácsoló vagy más műszaki pálya), akkor még itthon is lehetne egy jól fizető munkahelyed, nyelvtudással pedig külföldön is érvényesülhetnél. Persze én nem fogom megmondani mi lenne neked a jó, de hidd el, a végtelenségig nem lehet ezt folytatni amit te csinálsz, mert beüt a krach (elbocsátás, ne adj Isten szüleid meghalnak), akkor ott leszel tök egyedül még nagyobb reménytelenségben.

Gondold át végig az egészet!

2016. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
85%
A boldogság alapvető feltétele,a szeretet gyakorlása embereken,s a minket körülvevő világon.Nem lehet boldog egyetlen ember sem magánya önként vállalt börtönében.Szeretni kockázatos vállalkozás,de kockázat nélkül nincs nyereség.
2016. jún. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!