Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszi mindenki természet...

Miért veszi mindenki természetesnek, hogy mivel nő vagyok, ezért biztos fogok gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Hitelt fogok felvenni, hogy házat tudjak venni. Anyum házát vonjuk be önerőnek, és tegnapelőtt megkaptam egy ismerőstől, hogy felelőtlenség önerő nélkül hitelt felvenni, mert ha gyereket szülök és elmegyek gyesre, akkor bukjuk anyum házát meg az enyémet is, mert sem anyum sem én nem tudom majd fizetni a hitelt.


Nagyon felhúztam magam, hisz egyáltalán nem akarok gyereket, párom sem. Maga a feltételezés is sértő volt, hogy egyből ezt kapom csak mert nő vagyok.


2016. jún. 8. 14:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Valószínű az illető a párodnak is megmondta volna. Nekem pl. nem lehet, de ezt igen kevesen tudják, így kedvesen szoktam mosolyogni és bólogatni, ha a gyerek téma szóba kerül. A legtöbben természetesnek veszik és kész. Fogadd el, különben havi két-három alkalommal fogod felhúzni magad, mivel Te választod meg, hogy adott témán kiborulsz vagy buddhistás nyugalommal fogadod.
2016. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
A csordaszellem el sem tudja képzelni, hogy valaki nem sablonéletet él.
2016. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, de ezen hülyeség megsértődni. Ha ki se néznék belőled, hogy akad bárki, aki gyereket akarna tőled, az jobban simogatná az egódat?:-)

Az önerő nélküli hitelfelvétel pedig orbitális hülyeség, anyád házát belevonni súlyos felelőtlenség (én tuti nem mennék bele a helyében), teljesen függetlenül a gyerekvállalástól.

2016. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

Mert egyelőre még csak a nők tudnak gyereket szülni, a férfiak nem. És általában a fiatalabb nők többsége szülni is szokott, szóval pusztán statisztikai alapon is lehet ilyet feltételezni. No meg azért is, mert nem lát senki a fejedbe, hogy te nem akarsz soha gyereket. Mondd meg, hogy nem akarsz és le van zárva a téma.


A te hülyeséged, ha egy ilyen dolgot, hogy azt hiszik szülni fogsz sértőnek találsz.


Az inkább gáz, hogy kérdés nélkül pofáznak bele, hogy szerintük ez felelőtlenség. Ezt kikérheted magadnak, de akkor ott helyben mondjad az illetőnek, hogy köszönöd, de Te majd tudod mit hogyan oldasz meg. Itt hiába dühöngesz.

2016. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

Vicces, hogy nem azon húzod fel magad, hogy feltételezik rólad, hogy elúsztatod anyukád házát, vagy hogy a felelőtlen hitelfelvétel miatt megszólnak, hanem az a bajod, hogy azt feltételezik, gyereked lesz egyszer.


Tudod azért, mert az átlag házasságban szoktak születni. SZóval ha nem mondod, hogy ti nem terveztek, akkor az az általános, hogy házasság-ház-gyerek.

Ezen nem kibukni kell, hanem elmondani, hogy nem terveztek. Ennyi.


Ettől függetlenül tényleg óriási felelőtlenség önerő nélkül házat venni, és anyukád házát bevonni fedezetnek.

2016. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Eszter76 ***** válasza:

Az ismerősnek semmi köze sem az anyagi helyzetedhez, sem a családi viszonyaidhoz. Engedd el az ilyesmit a füled mellett.


Főleg hogy nagy marhaság is. Nekem van 3 gyerekem, a 2. után elváltam, a harmadiknak más az apukája, mégis tudtam fizetni a hitelt. Nem mondom, rohadt nehéz volt, amíg egyedül voltam, de megoldottam.


Az, hogy valaki nem akar gyereket, az meg a saját döntése és kész. Van egy ismerősöm (nő), aki azért nem szeretne, mert tizenvalahány testvére van, azoknak mind egy rakás gyereke és egy szűk családi összejövetelen vannak vagy hatvanan.

Nekem meg azért van 3 gyerekem, mert én ezt szerettem volna.


Mindig lesznek olyanok, akik beszólnak - ha nincs gyereked, akkor azért; ha csak egy van, akkor azért; ha meg több van, akkor meg azért. Ne húzd föl magad rajta, ez a titka. :-)

2016. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%

Azert feltetelezik mert ez az elet rendje..a nok es ferfiak kapcsolatabol kisgyermek szuletik, amit nyilvan a no szul meg. Ritka szerintem olyan parral talalkozni akil nem akarnak gyereket, igy termeszetesnek erzik ha egy par huzomosabb ideje egyutt van akkor gyermeket szul.


Ezen nem kell egyaltalan megsertodni ha azt felteteleik hogy te majd a kozel jovoben szeretnel szulni. Ugy reagalsz a dolgora mintha azt mondtak volna rad h ferfi vagy kb...

2016. jún. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Új munkahelyem van 24 vagyok van egy vőlegényem

.Sok új munkatárs jön azzal,hogy 2 év aztán úgyis elmész szülni...csakhogy mi nem akarunk gyereket(párom 34)

Szóval 2-3 alkalommal benyögtem,hogy nem akarunk gyereket,ne tudd meg mit kaptam...Mostantól madagaszkár üzemmód,tudod,mosoly és integessetek😅😅😅

2016. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van, hogy nem veszik figyelembe a te akaratod, hogy akarsz-e gyereket és csak mondják, de most ezért nem kell megsértődni.

Sajnos vagy nem sajnos, biológiai oknál fogva csak a nők tudnak szülni, aminek következtében jó eséllyel idővel lesz gyereke a nőknek. Ez nem sértés, csupán logikus következtetés, miután a férfiak nem tudnak szülni.

De ha te nem akarsz, senki nem fogja erőltetni.

2016. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

én is a többiekhez tudnék csatlakozni. önerő nélkül ne vegyél fel hitelt. anyukád házát meg ne vond bele. nyilván jót akar neked,nem szól semmit rá..de biztosan ő sem örül neki. nem szabad ilyet csinálni.

inkább gyűjtögess még 2-3 évig önerőre,mint hogy ilyenbe kényszerítsd anyukádat. ha ne adj isten tényleg nem tudjátok valamiért fizetni,akkor ő is elbukja a házat..hogy tudnál azután tükörbe nézni?

fordított helyzetben te örülnél,hogy van egy házad,ami stabil,biztosan a tiéd. de valaki hitelbe akarná bevonni a házadat és kb évekig azon aggódhatnál,hogy nem lesz -e baj belőle..

amúgy a gyerek témára visszatérve.. a legtöbb nő vállal gyereket,ezért joggal lehet feltételezni,hogy te is akarsz. ha nem,akkor elmondod neki egyszer és kész. pont. nem kell túlragozni.

2016. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!