Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veszi mindenki természet...

Miért veszi mindenki természetesnek, hogy mivel nő vagyok, ezért biztos fogok gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Hitelt fogok felvenni, hogy házat tudjak venni. Anyum házát vonjuk be önerőnek, és tegnapelőtt megkaptam egy ismerőstől, hogy felelőtlenség önerő nélkül hitelt felvenni, mert ha gyereket szülök és elmegyek gyesre, akkor bukjuk anyum házát meg az enyémet is, mert sem anyum sem én nem tudom majd fizetni a hitelt.


Nagyon felhúztam magam, hisz egyáltalán nem akarok gyereket, párom sem. Maga a feltételezés is sértő volt, hogy egyből ezt kapom csak mert nő vagyok.


2016. jún. 8. 14:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Miert usztatnam el anyum hazat? Jo munkam van, jo fizetesem, es jo karrierlehetosegem.

Par het mulva kotok eletbiztositast is, hogyha baj lenne, abbol anyum ki tudja fizetni a hazat.

Ez nem serto, ez kockazat amit ki kell vedeni. De nem azzal ervelt, hogy meghalhatok, hanem hogy kolykom lesz... Na ez serto.

2016. jún. 8. 15:09
 12/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, hol talál karrierlehetőséget valaki ilyen alacsony IQ-val...:D
2016. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

:D Hiteltanács... nagyon okosak vagytok, és ismeritek az anyagi helyzetem :D Az, hogy ti nem tudnátok fizetni, és nem vagytok elég intelligensek, hogy megoldjátok a felmerülő gondokat, nem jelenti, hogy én ne tudnám :D


Anyum tisztában van a képességeimmel, és nem adta volna rá az áldását, ha nem így gondolná :D De ti biztosan jobban tudjátok :D A kérdésre válaszoljatok, a többi jelentve lesz :D

2016. jún. 8. 15:23
 14/27 A kérdező kommentje:
Utolsó... valóban nekem alacsony az IQ-m :D Igazad van :D
2016. jún. 8. 15:24
 15/27 anonim ***** válasza:
62%

"kolykom lesz... Na ez serto."


Te se tudod már, miért rinyálj jódolgodban, vazze. A nők 90%-a szül gyereket az életében, a maradék 10%-nak is kb. a fele csak meddőség miatt sem, a maradék 5-ből meg nyilván van olyan, aki szülne, de egyszerűen pl. nem lesz soha párja, akinek szülhetne. Szóval 100-ból 2-3 olyan nő lehet csak, aki saját döntéséből azért nem szül, mert nem akar.


Tehát ha ránézek az utcán akármelyik nőre, 97-98%-os valószínűséggel akar gyereket. Honnan a szentséges rákból kellene tudni bárkinek, hogy te épp abba a 2-3%-ba tartozol? Gondolod, süt a homlokodról a kiválasztottság, vagy mi?

2016. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%

" Jo munkam van, jo fizetesem, es jo karrierlehetosegem."

biztos így van, ezért nincsen egy forint önerőd sem.

2016. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ez általánosítás... nem több. Attól, hogy a többség olyan amilyen, nem kell rögtön ezzel vagdalkozni, főleg hogy ez csak spekuláció. Tényként közölni, hogy emiatt nem fogom tudni fizetni a hitelt bunkóság...

Ennyi erőből azt is mondhatta volna, hogyha meghalok, akkor bukjuk a házat... kb ugyanannyi a valószínűsége... mindenre gondolni kell, és ésszel élni.


Olyat feltételezni a másikról tényként, ami nem is biztos, sértő.

2016. jún. 8. 15:32
 18/27 A kérdező kommentje:

#16os


Pályakezdőként nehéz ;) Az meg az én magánügyem, hogy miért nem tudok várni a házzal :D

2016. jún. 8. 15:32
 19/27 anonim ***** válasza:
36%

Akkor az összes magát belül nőnek érző homoszexuális férfi is sértődjön meg, mikor le uramozzák! Milyen már, hogy az emberek nem gondolatolvasók... pfff.


Kérdeztél valamit, mi válaszoltunk miért veszik természetesnek, most meg csak hőbörögsz, hogy nem tetszenek a válaszok.


Akkor sértődj meg, az egyedül neked szar csak.

2016. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
52%

Buta pitsa vagy, semmi több. Épp csak kiestél az iskolapadból (valszeg nem egyetemről, nem májusban van diplomaosztó), kaptál valami bizbaz melót próbaidővel, egy árva fityinged nincs félrerakva, még anyádnak se volt annyi esze, hogy legalább lakáskasszát rakjon neked, de vered a nyálad, hogy neked ház kell, aki meg kinézi belőled, hogy méhed is van, az megsért...:DD


Ja, és jelents nyugodtan, attól még pont ugyanolyan hülye maradsz, aki elúsztatja akár az anyja házát is.

2016. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!